Foto: XPB

Roberts Kubica gatavojas jauniem izaicinājumiem rallijā un vēl novembrī piedalīsies divos nacionālos rallijos ar “Citroen C4 WRC” automašīnu.

“F1LV

Atgādinām, ka pēc smagās avārijas 2011.gada februārī poļu pilots ir bijis spiests iepauzēt savu autosportista karjeru, tomēr šobrīd pēc gara rehabilitācijas procesa viņš ir atsācijas piedalīties rallijā un šogad jau izcīnījis uzvaras divos nacionāla mēroga rallijos Itālijā.

“Citroen” kompānija ir apsolījusi nodrošināt Robertu Kubicu ar C4 modeli, kas bija priekštecis šobrīd WRC aktuālajam DS3 modelim. Ar šo mašīnu Kubica piedalīsies “Rally di Como” Itālijā no 15. līdz 17.novebrim un prestižajā “Rallye du Var” Francijā nedēļu vēlāk.

“Es nevaru vien sagaidīt, kad varēšu startēt ar tik ātru mašīnu, kura turklāt ir guvusi panākumus WRC,” paziņoja Kubica. “Rallijs ir viens no maniem mīļākajiem motoru sporta veidiem. Pirmajā rallijā mans uzdevums būs pierast pie mašīnas un tāpēc izmantošu to kā testus, bet “Rallye du Var” piedalīšos jau trešo reizi un tas man ir pazīstams.”

1 KOMENTĀRS