Foto: CGPM

Antonio Fēliks Da Kosta perfekti ir pabeidzis savu lielisko sezonu un izcīnījis uzvaru arī svētdienas F3 sacīkstē šaurajās Makao ielās.

“F1LV

Portugālis Da Kosta, kurš šogad izcīnīja uzvaras GP3 čempionātā, Formula Renault 3,5 sērijās un piedalījās arī F1 jauno pilotu testos “Red Bull” sastāvā Abu Dabi trasē, ir ticis pie uzvaras arī prestižākajā F3 sacīkstē, kur viņš spēja izcīnīt uzvaru arī kvalifikācijas sacīkstē.

Startā cīņa kārtējo reizi Da Kostam bija ar zviedru Fēliksu Rozenkvistu, taču ļoti līdzīgā stilā kā sestdienas sacīkstē portugālis izvirzījās vadībā pirms “Lisboa” līkuma un palika līderis visus 15 sacīkstes apļus. Tādejādi viņš Makao F3 abās sacīkstēs ir pavadījis līderpozīcijā visus 25 apļus.

Atlikušajā sacīkstes daļā Da Kostam bija cīņa gan ar Rosenvistu, gan ar jauno britu Aleksu Linu, kurš bija ātrākais kvalifikācijā. Ņemot vērā drošības mašīnas periodu, līderis nespēja iekrāt lielu pārsvaru un nepārtraukti bija spiests aizstāvēt savu pozīciju.

Ceturtais aiz Da Kostas, Rosenvkista un Lina finišēja vācietis Paskāls Velreins, bet piektais palika Felipe Nasrs. Tikmēr pagājušā gada uzvarētājs Daniels Hunkadelja sacīkstes sākumā spēja pacelties uz ceturto pozīciju, bet vēlāk pieļāva kļūdu “R Bend” līkumā un bija spiests izstāties ar bojātu formulu.

1 KOMENTĀRS