Attēls: Ekrānšāviņš

Kimi Raikonens Brazīlijas GP laikā pēc izslīdēšanas meklēja taisnāku un līdzenāku ceļu atpakaļ trasē, tomēr iebrauca strupceļā.

“F1LV

Viens no pievedceļiem, kur iebrauc boksos mašīnas salonauto sacīkstēs Interlagosā, izrādījās strupceļš – uz F1 sacīksti organizatori tā izeju bija nobloķējuši un Kimi Raikonenam nācās griezties riņķī un mekēt citu iespēju atgriezties trasē.

Interesanti, ka neskatoties uz to visu, Raikonens finišēja 10.vietā un tādejādi soms šogad tikai vienā posmā (Ķīnas GP) nespēja izcīnīt punktus. Turklāt Raikonens finišu ir sasniedzis visos posmos un tikai dēļ šī ceļojuma ārpus trases Brazīlijā viņš finišā uzvarētājam Batonam zaudēja vienu apli, kas arī bija pirmais šogad, kuru nav nobraucis Raikonens. Līdz tam “Lotus” pilotam bija perfekts rādītājs – veikti pilnīgi visi sacīkšua apļi – apskaužams sniegums.

Tagad Kimi Raikonens tomēr nāksies uzstīvēt uzvalku un doties uz FIA Gala ceremoniju Stambulā, jo kopvērtējumā soms finišēja trešajā vietā.

1 KOMENTĀRS

 1. Kimi komentārs par šo izbraucienu:

  “Where I went off you can get back on the track by going through the support race pitlane, but you have to go through a gate.

  “I know this as I did the same thing in 2001 and the gate was open that year. Somebody closed it this time.

  “Next year I’ll make sure it’s open again…”

 2. man jau liekas ka Raikonena liidzjuteeji bija pieradushi priecaaties par ledusviira aatrumu, nevis stabilitaati.

  visu cienju- izcila atgrieshanaas peec 3 sezonu paartraukuma!!! laigan neesmu Kimi liidzjuteejs, tomeer gribeejaas redzeet ko aatraaku un exploziivaaku vinja izpildiijumaa.

  • tas bija Kimstera peedeejaa gadaa pie sarkanajiem – lija skarbs lietus, un race tika aptureeta. Kaari aizpeldeeja (burtiski) liidz starta rezgim, un tad notika ilga gaidiisana, paarstaas liit jeb tomeer nee.
   Visi piloti veel paklausiigi tupeeja kokpitos zem lietussargiem, gaidot Race Control komandu ‘atlikt’ , kad tika paraadiits kimiitis, jau shortos, pakampjam saldeejumu no sarkanaas skudeerijas kraajumiem. Iipasi daudz laika vairs neebija atlicis liidz max. atljautaa races ilguma ‘izteceesanai’, aber soms tomeer noleema nodemonstreet skudeerijai un pasaulei savu attiexmi.

   Legendaara epizode..