Foto: Mercedes

Mihaels Šūmahers ir paziņojis, ka pēc savas Formula 1 pilota karjeras beigām varētu turpināt strādāt “Mercedes” kompānijā.

Septiņkārtējais pasaules čempions Brazīlijas GP pabiedza savu ‘otro karjeru’, kuras laikā aizvadīja trīs sezonas “Mercedes” sastāvā, gūstot vienu goda pjedestālu – šī gada Eiropas GP izcīņā.

Iepriekš vācietis nevēlējās konkretizēt savus nākotnes plānus pēc aktīvā pilota karjeras beigām. Savulaik 2006.gadā pēc tam, kad viņš pielika punktu startiem “Ferrari” komandā, vācietis saglabāja padomdevēja lomu komandā, bet vēlāk pats pievērsās motošoejai, startējot Vācijas čempionātā. Tagad Šūmahers ir atzinis, ka viņa pirmā izvēle būtu palikt “Mercedes” kompānijas sastāvā.

“Mums ar “Mercedes” kompāniju ir paredzētas sarunas par to ko mēs kopīgi plānosim pasākt,” paziņoja Šūmahers. “Ir vairākas labas idejas un iespējas. Esmu pārliecināts, ka mans kalendārs ātri vien tiks aizpildīts.”

Pats vācietis atzina, ka viņam nevajadzēs īpaši meklēt jaunas nodarbes dzīvē, jo viņam joprojām ir pietiekami daudz pienākumu pret sponsoriem un partneriem, kā arī ir plānots krietni vairāk pavadīt laiku ģimenes lokā.

Jāpiebilst, ka pēdējā posmā Brazīlijā Mihaels Šūmahers nostartēja ļoti cienīgi, atvadoties ar finišu punktos – septītajā vietā, kas bija pozīcija, no kuras viņš startēja, kā arī viņa mašīnas numurs.

1 KOMENTĀRS

  1. DTM? Gan čempionātam, gan Mercedes komandai tas būtu labs variants (ja ne sportisko rezultātu uzlabošanai, tad vismaz popularitātes celšanai, kaut arī kas zin – galīgi zemē metams jau nebija arī šosezon iekš F1). Pašam Šūmim arī tas, manuprāt, nebūtu slikts variants.