Foto: Sauber

Kamui Kobajaši ar savu līdzjutēju palīdzību jau ir savācis pusmiljonu sterliņu mārciņu un tādejādi centīsies nodrošināt sev vietu F1 komandā 2013.gadā.

Kobajaši atbalstam tika izveidota īpaša mājas lapa (www.kamui-support.com) un tajā galvenokārt japāņu līdzjutēji jau ir saziedojuši ap 66 miljoniem jēnu, kas atbilst pusmiljonam sterliņu mārciņu.

Nevar aizmirst, ka Kobajaši vietu “Sauber” komandā ieņems Estebans Gutiress, kamēr japāņu pilotam bija nepieciešams finansiāls nodrošinājums, lai turpinātu savu karjeru. Šobrīd vēl piecās komandās ir brīva pilota vieta – “Lotus”, “Force India”, “Caterham”, “Williams” un “Marussia”. Taču uz šīm brīvajām vietām pretendē ļoti plašs pilotu loks un Kobajaši ir tikai viens no viņiem, turklāt arī šāda summa nebūs pietiekama, lai nodrošinātu vietu Kobajaši, taču tas ir labs sākums sarunās ar komandām.

“Paldies Jums visiem par atbalstu,” savā tvitera kontā raksta pats Kobajaši. “Liels, liels paldies!”

1 KOMENTĀRS

  • par miinusiem vari nesatraukties- tie nav objektiivi. arii shinii lapaa darbojaas viens gariigais slimnieks no delfi.lv

   maina IP caur attieciigajaam maajaslapaam, un balso uz nebeeedu. un ‘balsojuma’ rezultaati sheit paraadaas vienlaiciigi ar delfiem.

   priex ka tas jokupeeteris sheit nekomentee un gaisu nebojaa. laikam Aldis ir ruupiigi nobanojis 🙂

   • Nu tak nav jāmaina nekāda IP 😛 Piemēram IE, nostartē sesiju->nokopē linku un tad tools->inprivarte browsing, peisto linku, tad iedēj mīnusu,taisi ciet un ver nākošo inprivate browsing. Un tā līdz baltajām pelītēm 😛 Kamēr jūtie apmierināts ar savu cilvēcisko veikumu 🙂

   • da ne jau par mīnusiem iet runa, bet par ideju. mīnusi pofig – tāpat kāds domās citādāk. es par to runāju ka, re – fani vāc naudu, lai viņu elks varētu braukt – a ko darīt ja lielās, bagātās kompānijas nevar atļauties vai vienk negrib vai nav ieinteresēttas!?? žēl protams ka laikam Kamui ar f1 cauri, atliek cerēt ka Toyota, Panasonic vai vēl kāds nokaunēsies un kautko lietas labā darīs, bet – nav jau pārāk lielu iespēju – komandu ta vairāk nebūs, drīzāk mazāk

 1. patiesībā Kamui nevar īsti saukt par naudas pilotu – viņš F1 ienāca kā Toyota atbalstīts jauns perspektīvais pilots bez lieliem sponsoriem un tādu viņam nav īsti arī šobrīd – F1 viņš noturējās vairāk pateicoties savam sniegumam trasē (ātrums un atraktivitāte) – joprojām uzskatu viņu par labu (ne izcilu) F1 pilotu un domāju, ka vieta viņam pienāktos kādā vidusmēra komandā.

 2. Lai izdodas ar šādu pieeju atrast savu vietu F1… Citādi skumji, ka pilotam, kurš šosezon spējis savākt 60 punktus (un pjedestālu mājas sacīkstē), nākas pamest F1, jo viņa vietu izpērk ar sponsoru naudu, bet komandas biedrs, kas izcīnijis nieka 6 punktus vairāk (nenoliedzami ātrs braucējs, bet svarīgs jau arī rezultāts), tiek McLaren..