“Citroen” rallija komanda Apvienotajos Arābu Emirātos oficiāli prezentējusi savu WRC mašīnu jauno krāsojumu 2013. gadam un apstiprinājusi, ka Sebastians Lēbs tās sastāvā startēs četros pasaules čempionāta posmos.

Jau Parīzes motoru šova laikā “Citoen” paziņoja, ka no 2013. gada WRC sezonas tās galvenais sponsors būs AAE galvaspilsēta Abū Dabī. Komandas oficiālais nosaukums līdz ar to būs “Citroen Total Abu Dhabi World Rally Team”, bet tās sastāvā startēs četras ekipāžas ar pilotiem Miko Hirvonenu, Daniju Sordo, Sebastianu Lēbu un Kalidu Al-Kasīmī.

Hirvonens piedalīsies visos posmos, Sordo plānā pašlaik ir vismaz 11 ralliji, kamēr Lēbs startēs četros. Skaidri zināms, ka deviņkārtējais WRC čempions brauks Montekarlo, Zviedrijas un Francijas rallijos. Par ieskaites punktiem komandu ieskaitē cīnīsies Hivonens un Lēbs, kā arī Sordo, kuram šis atbildīgais uzdevums tiks uzlikts tajās sacīkstēs, kurās Lēbs nebrauks.

Komandas jaunpienācējs Al-Kasīmī sezonu sāks otrajā posmā Zviedrijā un kopumā piedalīsies astoņos posmos. Viņa galvenais plāns nākamgad gan būs kļūt par Tuvo Austrumu rallija čempionu.

Līdz jaunās WRC sezonas startam atlicis tikai vairāk par vienu mēnesi – pirmais posms Montekarlo rallijs sāksies jau 17. janvārī.

Šobrīd apstiprinātie piloti WRC čempionātam

Komanda Mašīna Pilots Valsts
Citroen Citroen DS3 WRC Miko Hirvonens
Sebastians Lēbs
Danijs Sordo
Kalids Al-Kasīmī
Somija
Francija
Spānija
AAE
M-Sport Ford Fiesta RS WRC Madss Estbergs
Nasers Al-Atija
Juho Hanninens
Norvēģija
Katara
Somija
Citroen Junior Citroen DS3 WRC Tjerī Noivils Beļģija
Volkswagen Volkswagen Polo R WRC Jāri-Mati Latvala
Sebastians Ožjē
Somija
Francija

1 KOMENTĀRS