“Volkswagen” rūpnīcas komanda sestdien Monako prezentēja savu jauno rallija mašīnu “Polo R WRC”, kā arī apstiprināja sastāvu nākamajai pasaules čempionāta sezonai.

Jau iepriekš bija zināms, ka komandā startēs bijušais “Ford” pilots Jāri-Mati Latvala, kā arī Sebastians Ožjē, kurš iepriekš pārstāvēja “Citroen” komandu. Tagad apstiprināts, ka trešo mašīnu WRC čempionātā 2013. gadā pilotēs Andreass Mikelsens.

“F1LV

Tiesa, kamēr Latvala un Ožjē piedalīsies jau janvārī gaidāmajā Montekarlo rallijā, Mikelsens sezonu uzsāks tikai ar ceturto posmu Portugālē, bet pēc tam piedalīsies visās atlikušajās desmit sacīkstēs.

Ožjē un Mikelsens jau šogad “Volkswagen” komandas sastāvā startēja pasaules čempionātā, tiesa startējot ar “Skoda Fabia S2000” automašīnām. Mikelsens šogad arī otro sezonu pēc kārtas kļuva par “Intercontinental Rally Challenge” čempionu, pārstāvot “Skoda UK” vienību.

Turpat tika prezentēts arī “Volkswagen Polo R WRC” debijas sezonas krāsojums. Komandas galvenā sponsora “Red Bull” logo būs labi saskatāms uz mašīnas sāniem un motora pārsega, bet pamatā dominēs baltā krāsa.

Šobrīd apstiprinātie piloti WRC čempionātam

Komanda Mašīna Pilots Valsts
Citroen Citroen DS3 WRC Miko Hirvonens
Sebastians Lēbs
Danijs Sordo
Kalids Al-Kasīmī
Somija
Francija
Spānija
AAE
M-Sport Ford Fiesta RS WRC Madss Estbergs
Nasers Al-Atija
Juho Hanninens
Norvēģija
Katara
Somija
Citroen Junior Citroen DS3 WRC Tjerī Noivils Beļģija
Volkswagen Volkswagen Polo R WRC Jāri-Mati Latvala
Sebastians Ožjē
Andreass Mikelsens
Somija
Francija
Norvēģija