Foto: Sauber

Serhio Peress ir paziņojis, ka viņa mērķis nākamajā sezonā ir cīnīties par pasaules čempiona titulu “McLaren” komandas sastāvā.

“Mans mērķis ir izcīnīt titulu ar “McLaren” jau nākamajā sezonā,” paziņoja Peress. “Tas prasīs milzīgu piepūli sezonas laikā un turklāt ļoti svarīgi ir aizvadīt labu sagatavošanās procesu un uzreiz sākt sezonu ar spēcīgu sniegumu.”

Meksikānis F1 debitēja 2011.gadā “Sauber” sastāvā, kur arī šogad izcīnīja pirmos karjerā goda pjedestālus – Malaizijā, Kanādā un Itālijā. Pēc Singapūras GP posma tika paziņots, ka Peress nomainīs aizejošo Luisu Hamiltonu.

“Tas ir pilnīgi normāls mērķis uz nākamo gadu, jo es esmu labākās komandas sastāvā un labākie vienmēr cīnās par uzvarām,” turpināja Peress. “Šogad komandai bija daudz tehnisku problēmu, taču ja tās tiks novērstas, komanda būs gatava cīnīties par titulu. Mērķiem ir jābūt augstiem – “McLaren” vēlas izcīnīt uzvaru katrā sacīkstē.”

Nevar aizmirst, ka Peress “Sauber” sastāvā kopš tika paziņots par viņa pāreju uz “McLaren” pēdējos sešos posmos nespēja izcīnīt nevienu punktu un tā dēļ nonāca kritikas krustugunīs. Tomēr pats Peress uzstāj, ka punktu trūkumam nav sakara ar viņa jauno līgumu.

“Žurnālistiem patīk izdomāt dīvainus stāstus,” paziņoja Peress. “Viņi uzreiz to sasaistīja ar manu līgumu, taču tam nav nekāda sakara, jo esmu profesionāls pilots un ļoti lojāls cilvēks.”

Tostarp “McLaren” komandas boss Martins Vitmāršs intervijā izteicās, ka Serhio Peress ir kā neslīpēts dimants, pie kā vēl daudz jāstrādā un komanda jau starpsezonā Peresam ir ieplānojusi ļoti intensīvu mācību programmu, kurā iekļautas gan tehniskās un stratēģiskās apmācības, gan arī darbs modernajā “McLaren” simulatorā.

1 KOMENTĀRS

  1. Oppā! Nu, nu, nu… Nez, itkā jau ir labi, ka puisis sprauž sev augstus mērķus, bet pēc viņa snieguma neizskatās, ka tas būtu reāli.

    Bet nu man viņš patīk, tā ka lai veicas!

    Interesanti, ka tagad abi McLaren piloti ir prātīgi riepu taupītāji. Varbūt tomēr vajadzēja vienu trako? Nu tjipa Grožāns, Maldonado? 🙂