Sebastians Fetels un Mihaels Šūmahers kopīgiem spēkiem šodien nodrošināja Vācijas komandai uzvaru Čempionu sacīkstes ietvaros Taizemes galvaspilsētā Bangkokā notikušajā Nāciju kausa izcīņā.

Vācijas komandai šis ir jau sestais tituls pēc kārtas, taču šai valstij arī bija šķietami spēcīgākais sastāvs – Šūmahers un Fetels pa abiem desmit reizes uzvarējuši F1 čempionātos. Taču arī pretinieki bija ļoti spēcīgi, tostarp IndyCar čempions Raiens Hanters-Rejs, MotoGP čempions Horhe Lorenco, Lemānas leģenda Toms Kristensens un citi.

“F1LV

Nāciju kausa izcīņas finālā Vācijas pretī stājās Francija. Pirmajā divkaujā Šūmaheram izdevās pārspēt arī F1 pārstāvošo Romēnu Grožānu, kamēr Fetels tika galā ar Sebastianu Ožjē no WRC čempionāta. Visā vakarā Vācijas pārstāvji izcīnīja desmit uzvaras no desmit iespējamajām, pelnīti atnesot savai valstij sesto Nāciju kausu pēc kārtas.

Pirms tam pusfināla cīņās Francija tika galā ar Visu zvaigžņu komandu, ko pārstāvēja Kristensens un Lorenco, bet Vācija uzveica Austrālijas pārstāvjus – šī gada “V8 Supercars” čempionu Džeimiju Vinkapu un motošosejas leģendu Maiku Dūenu.

Svētdien cīņas turpināsies un par galveno balvu sportisti sacentīsies individuāli. Jāatgādina, ka pērn par Čempionu sacīkstes uzvarētāju kļuva šodienas finālists Ožjē, kurš turklāt ir vienīgais no šī gada dalībniekiem, kas jebkad ir kļuvis par čempionu šajās sacensībās.

1 KOMENTĀRS