Čahu pilots Martins Prokops apstiprinājis dalību vismaz desmit posmos gaidāmajā pasaules rallija čempionāta sezonā ar “Ford Fiesta RS WRC” sacīkšu auto.

Šogad Prokops aizvadīja savu jau astoto sezonu pasaules čempionātā, taču tā viņam bija debija ar WRC klases tehniku. Demonstrējot vienu no stabilākajiem sniegumiem, deviņos no vienpadsmit posmiem viņam izdevās iekļūt punktos, labāko rezultātu sasniedzot Argentīnā, kur tika izcīnīta ceturtā vieta. Sezonu 30 gadus vecais Prokops noslēdza devītajā vietā. Viņš bija labākais no tiem, kas nestartēja visās sacīkstēs un otrais labākais WRC klases debitants aiz Tjerī Noivila, kurš ierindojās septītajā vietā.

“F1LV

Arī šogad Prokops turpinās braukt ar “Ford Fiesta RS WRC” automašīnu un apstiprinājis, ka šobrīd viņam pietiek naudas dalībai desmit sacīkstēs no plānotajām trīspadsmit. Čehs, kurš startēs privātās vienības “Jipocar Czech National Team” sastāvā, piedalīsies visos desmit Eiropas posmos, bet, ja izdosies atrast līdzekļus, varbūt arī kādā no aizokeāna sacīkstēm Meksikā, Argentīnā vai Austrālijā.

Šobrīd apstiprinātie piloti WRC čempionātam

Komanda Mašīna Pilots Valsts
Citroen Citroen DS3 WRC Miko Hirvonens
Sebastians Lēbs
Danijs Sordo
Kalids Al-Kasīmī
Somija
Francija
Spānija
AAE
M-Sport Ford Fiesta RS WRC Madss Estbergs
Jevgēņijs Novikovs
Tjerī Noivils
Nasers Al-Atija
Juho Hanninens
Norvēģija
Krievija
Beļģija
Katara
Somija
Volkswagen Volkswagen Polo R WRC Jāri-Mati Latvala
Sebastians Ožjē
Andreass Mikelsens
Somija
Francija
Norvēģija
Jipocar Czech Ford Fiesta RS WRC Martins Prokops Čehija