“Lotus” komanda ir apstiprinājusi, ka tās pilots Romēns Grožāns paliks vienības sastāvā arī 2013.gada sezonā.

“Romēnam piemīt liels talants un mēs esam priecīgi turpināt sadarbību arī nākamajā sezonā,” paziņoja komandas boss Ēriks Buljē, kurš vienlaicīgi ir arī Grožāna menedžeris. “Turpinot ar tādiem izciliem pilotiem, kā Kimi un Romēns, mēs ceram turpināt uzlabot arī mūsu sniegumu nākamajā sezonā. Pirmajā gadā abi piloti ļoti labi strādāja kā komandas biedri. Mēs regulāri viesojāmies uz goda pjedestāla 2012.gadā un mēs noteikti turpināsim to darīt arī 2013.gadā.”

Romēns Grožāns šogad trīs reizes finišēja uz goda pjedestāla, tomēr savā virzienā izsauca arī kritikas vilni par vairākām avārijām un jo īpaši par sadursmes izraisīšanu Beļģijas GP startā, pēc kuras viņam tika piespriesta viena posma diskvalifikācija.

“Man ir liels gods, jo mani atbalsta visa komanda Enstonā un sākot jau ar pirmo posmu Austrālijā nākamajā gadā es centīšos attaisnot šo uzticību,” paziņoja pats Grožāns, kurš nedēļas nogalē kļuva par “Race of Champions” uzvarētāju. “Pirmajā pilnajā sezonā F1 es daudz iemācījos un tagad otrajā sezonā mans uzdevums ir šīs zināšanas likt lietā, lai sasniegtu pēc iespējas labākus rezultātus. Enstonas bāzē pilnā sparā notiek darbs pie nākamā gada modeļa E21 un man jau bija sēdekļa piemērīšanas procedūra, kā arī pirmās pārrunas ar komandas darbiniekiem par nākamo sezonu. Es nevaru vien sagaidīt, kad varēšu sēsties pie stūres.”

Jāpiebilst, ka pirmie 2013.gada sezonas testi notiks februāra sākumā (5. līdz 8.februāris) Heresas trasē Spānijā.

1 KOMENTĀRS