Publicitātes foto

Pirmā Krievijas GP organizatori ir paziņojuši, ka Soču trases būvniecība norit stingri pēc plāna un sacīkšu kontroles komplekss tikšot pabeigts jau tuvākajā laikā.

“F1LV

Sočos paredzētā Formula 1 sacīkste notiks 2014.gadā un trase tiks izveidota kompleksā, kur tā pašā gada ziemā risināsies Olimpiskās spēles. Topošās trases pārvaldītāji “Formula Sochi” organizācija ir izplatījuši paziņojumu, ka trases kompleksa noslēdzošie interjera un instalāciju darbi tikšot pabeigti 2013.gada pavasarī. Arī nepilnus sešus kilometrus garā trase jau sāk iezīmēties pilsētas ainavā.

“Šobrīd tapušas daudzas Olimpiskās būves un arī Formula 1 posma būves atrodas aktīvā celtniecības procesā,” teikts paziņojumā. “Paralēli tiek klāta jau pirmā asfalta kārta vairākos trases posmos.”

“Kopā trases būvniecības organizāciju “Omega” un “Formula Sochi” mēs esam nopietni iesaistījušies Krievijas GP projektā,” paziņoja F1 trašu arhitekts Hermans Tilke. “Mēs esam ļoti apmierināti, ka visi darbi rit pēc plāna, jo paralēli notiek koordinēšanas un būvniecības darbi, gatavojoties Olimpiskām spēlēm.”