“Force India” komanda Pola di Restas komandas biedru izvēlēsies starp diviem pilotiem – pieredzējušo Adrianu Zutilu un potenciālo debitantu Žulu Bjanki.

Šveiciešu laikraksts “Blick” vēsta, ka no kandidātu saraksta izkritis trešais kandidāts Sebastians Buemī. Viņam “Force India” komandas vadība pavēstījusi, ka nepieņems darbā par pamatsastāva pilotu. Tagad Buemī pēc iespējas ātrāk vēlas noslēgt līgumu ar čempionvienību “Red Bull”, lai tās sastāvā nākošgad pildītu testu braucēja pienākumus.

Laikraksta rīcībā esošā informācija liecina, ka tagad palikuši vairs tikai divi kandidāti – jau iepriekš komandā braukušais Zutils, kā arī GP2 un Formula Renault 3.5 Series zvaigzne Bjanki, kuram ir saiknes ar “Ferrari” rūpnīcu.

Šajā sakarā itāļu izdevums “La Stampa” raksta, ka šobrīd “Force India” un “Ferrari” starpā notiek sarunas par iespējamo sadarbību dzinēju piegāde jomā. Iespējam, tieši tādēļ pagaidām vēl nav izlemts pilotu jautājums, jo “Ferrari” par motoriem varētu pieprasīt Bjanki iespēju startēt sacīkstēs.

1 KOMENTĀRS

  1. es ceru ka brauks Zutils. vinjsh ir pelniijis veelvienu iespeeju. Bjanki ir jauns, un vinjam buus veel daudz iespeeju debiteet.

    godiigi sakot es nesapratu kaapeec pagaajushogad IndijasSpeeks izleema nomainiit lieliski starteejosho Zutilu ar Hulkenbergu.