Piektdien Montekarlo rallijā norisinājās tikai trīs ātrumposmi, bet sacensību vadībā turpina atrasties “Citroen” vienības pilots Sebastians Lēbs.

Par spīti tam, ka jāsteidzas vairs nav, jo uzvara tik pat kā rokā, Lēbs šodien bija ātrākais SS11 (33.19 km) un SS12 (36.70 km), kamēr SS11 (22.11 km) labāko laiku uzrādīja Madss Estbergs no “Qatar M-Sport Ford” komandas, kuram šis ir pirmais Montekarlo rallijs karjerā. Lēbs šajā “dopā” ieņēma piekto vietu, bet kopvērtējumā pirms pēdējās sacensību dienas viņam jau 1 minūtes un 47 sekunžu pārsvars pār “Volkswagen” pilotu Sebastianu Ožjē.

Galvenās izmaiņas notikušas cīņā par trešo vietu, kur pēc 12. ātrumposma Daniju Sordo (“Citroen”), kurš trasē saslīdēja, apsteidza Jevgēņijs Novikovs (“Qatar M-Sport Ford”). Savukārt pēc 13. ātrumposma Jāri-Mati Latvala (“Volkswagen”) cīņā par piekto vietu tika garām Miko Hirvonenam (“Citroen”). Trešā izmaiņaa pirmajā desmitniekā ir jau pieminētā Estberga pacelšanās uz astoto vietu, kamēr vienu pozīciju zaudējis Braiens Bufjē (“PH Citroen”).

 

Montekarlo rallija rezultāti un kopvērtējums pieejams ŠEIT >>