“Williams” F1 komandas izpilddirektors Toto Vulfs ir atstājis savu līdzšinējo amatu, lai kļūtu par “Mercedes” rūpnīcas sporta nodaļas vadītāju, aizstājot Norbertu Haugu.
Toto Vulfs ir “Williams” līdzīpašnieks (viņam pieder akcijas 40 miljonu eiro vērtībā) un komandas jaunā pilota Valterī Botasa menedžeris, kurš turklāt tikai 2012. gada jūlijā kļuva par vienības izpilddirektoru. Savu aiziešanu no “Williams” posteņa Vulfs jau apstiprinājis.

Vācu laikraksts “Bild” tikmēr ziņo, ka tieši Vulfs kļūs par Norberta Hauga aizvietotāju “Mercedes” motoru sporta nodaļas vadītāja amatā. Viņi pavisam noteikti darbā pieņēmis “Mercedes” komandas priekšsēdētājs Nikijs Lauda, kurš, tāpat kā Vulfs, nāk no Vīnes.

Pagaidām ziņas par Vulfa nākamo amatu nekomentē ne “Williams”, ne arī “Mercedes”, taču oficiālais paziņojums sekošot DTM testos Valensijā, kas sāksies otrdien. Kā zināms, Vulfam pieder daļas arī HWA komandā, kas pārvalda “Mercedes” rūpnīcas DTM programmu.

1 KOMENTĀRS

      • ’14 gadā Honda diezvai būs – nekas nav dzirdēts par aktīvu rosīšanos, varbūt ko neko klusībā rosās, kas zin. vai kāda meitas firma, tipa Mugen pēkšņi piedāvās motorus kā no ‘zila gaisa’. varbūt nogaida kamēr pārējie savus produktus atklāj un tad pāris gadus vēlāk ar lielu blīkšķi ieradīsies un satrieks visu opozīciu

  1. Nu, McLaren varētu startēt arī ar Cosworth dzinējiem un vienalga būtu top 3 līmenī. Bet par Mercedes pat komentēt negribas, kārtējās mahinācijas un ambīcijas no zila gaisa. Varēs turpināt kašķēties.

    Bet Williams komandu nesaprotu. Cik ilgi viņi turpinās stagnēt? Nu jau 15 gadi, kad Vilinēvs titulu atnesa. Nu nevar viņi sakārtot to savu saimniecību, bez visādiem gaisa grābšļiem? Anglijā ir krīze, cilvēki bez darba, nevar normālu komandu salasīt?

    • tā jau gluži nav – Parrs nebija gaisagrābslis, viņam nācās aiziet, jo viš bij kā baļķis acī Bernijam, aizgāja lai Williams varētu palikt – sarežģīts stāsts, bet šur tur var izlasīt sīkāk. Bet visumā tas ir pastulbi – jauniem kadriem F1 tikt grūti, jo visas komandas pārvilina esošos kadrus no viena pie otra un tie ar’ skrien kur vairāk maksā vai lielāku činu dabon – nekāda patriotisma vai sentimenta