Timo Gloks pametis “Marussia” komandu, ar kuru tam bija līgums uz 2013. gada F1 sezonu, lai karjeru turpinātu DTM čempionātā, ziņo Eiropas preses izdevumi.

Gloks bija “Marussia” komandas līderis kopš tās debijas Formula 1 čempionātā 2010. gadā, tolaik vēl ar nosaukumu “Virgin”. Taču “Sport Bild” ziņo, ka abas puses nolēmušas pārtraukt sadarbību, lai gan sadarbības līgums bijis spēkā gan uz šo, gan vēl arī 2014. gadu.

“Ar komandu kopā pavadīju trīs lieliskus gadus un mēs šķiramies pēc kopīgas vienošanās,” laikraksts citē Gloku. “Tagad gribu pieņemt jaunus izaicinājumus un turpināt savu karjeru motoru sportā.”

Laikraksts “Bild” vēsta, ka Gloks komandu pametis naudas dēļ, jo “Marussia” trūkst līdzekļu un viņa vieta tiks pārdota kādam, kas par to varēs samaksāt. Gloks algā saņēma 2 miljonus eiro sezonā, bet viņa vieta maksāšot vismaz piecus miljonus gadā.

Kā zināms, otru vietu jau nopircis britu pilots Makss Čiltons. Britu “Telegraph” raksta, ka potenciālie kandidāti uz Gloka vietu ir Vitālijs Petrovs un Sebastians Buemī, bet beļģu RTL kandidātu sarakstam pievieno arī Žeromu d’Ambrozio.

Lai gan šveiciešu “Blick” pieļauj varbūtību, ka Gloks tagad ir kandidāts uz vietu “Force India”, respektablais vācu izdevums “Auto Motor und Sport” ziņo, ka Gloks ir ceļā uz vietu BMW komandā un 2013. gada sezonā startēs DTM.

Svētdien “Twitter” vietnē BMW pilots Dirks Millers rakstīja Glokam: “Apsveikumi un laipni lūgts mūsu klubā…”

Gloks atbilde “Ppsss… danke” nozīmē, ka šīs runas nav tukšas.

1 KOMENTĀRS

  1. Tim O’Gloks Marusjai izmaksāja 2 mlj gadā. Tāpēc viņi nolīgs kādu ar biezu maku, izmaksās Glokam kompensāciju, vēl dažus mlj iebāzīs savā kontā un lieta darīta. īstenībā nekas jau viņiem cits neatlika kā atšūt Gloku kuram jāmaksā, tā vietā paņemot tādu kurš maksā, citādi viņiem nāktos sekot HRT uz arhīvu