Foto: Cedric Houzet“Volkswagen” komandas pilots Sebastians Ožjē turpina atrasties Zviedrijas rallija vadībā arī pēc sacensību otrās dienas.

Sestdien Ožjē uzvarēja dienas pirmajā ātrumposmā, taču tad nolēma, ka ir pienāci laiks nevis braukt ar pilnu gāzi, bet gan kontrolēt pārsvaru rallija kopvērtējumā. Pēcpusdienā gan francūzis atkal bija ātrākais divos “dopos”, taču kopumā mazliet ļāvis sev pietuvoties Sebastianam Lēbam no “Citroen” komandas, kurš šodien uzvarēja trijos ātrumposmos no astoņiem un šobrīd zaudē 26 sekundes.

“F1LV

Tikmēr uz trešo vietu pakāpies “M-Sport Ford” braucējs Madss Estbergs, kuram izdevies apsteigt piesardzīgi braucošo Ožjē komandas biedru Jāri-Mati Latvalu. Abu starpā gan cīņa turpināsies svētdien, jo šobrīd pilotus šķir vien sešas sekundes.

Tikmēr no sacensībām motora problēmu dēļ izstājies WRC debitants Pontuss Tidemands (“Tidemand Ford”), kurš rallija sākumā kādu laiku atradās ceturtajā vietā, bet pirms neveiksmes ieņēma sesto vietu. Savukārt avāriju šodien piedzīvoja “Qatar Ford” komandas braucējs Metjū Vilsons, kurš gan par punktiem necīnījās, jo bija jau ievērojami atpalicis.

Tikmēr Zviedrijas vēsturisko auto rallijā, ka jau noslēdzies, uzvaru izcīnīja Peters Solbergs ar “Ford Escort MkII”.

Zviedrijas rallija rezultāti pēc SS16

Vieta Pilots Komanda Laiks
1. Sebastien Ogier Volkswagen Polo R WRC 2:18:22.8
2. Sebastien Loeb Citroen DS3 WRC +26.9
3. Mads Ostberg Ford Fiesta RS WRC +57.7
4. Jari-Matti Latvala Volkswagen Polo R WRC +1:03.8
5. Evgeny Novikov Qatar M-Sport Ford +1:43.5
6. Thierry Neuville Qatar M-Sport Ford +3:16.2
7. Juho Hanninen Qatar M-Sport Ford +4:10.5
8. Henning Solberg M-Sport Ford +5:16.7
9. Martin Prokop Czech Ford +7:56.1
10. Dani Sordo Citroen DS3 WRC +8:31.9