Latvijas rallija čempionāta trešajā posmā “Sarma 2013” startēs vismaz viena WRC ekipāža.

Dalību rallijam “Sarma 2013” pieteicis pazīstamais lietuviešu pilots Benedikts Vanags, kurš uz starta izies ar 2002. gada modeļa “Subaru Impreza WRC S8”. Latvijā šis pilots jau startējis vairāko rallijos 2011. gadā, bet “Sarmā” līdz šim nav braucis.

“F1LV

Atgādinām, ka janvārī Vanags ar Latvijā ražotu “OSCar O3” sacīkšu auto piedalījās slavenajā Dakaras rallijā Dienvidamerikā, kur ierindojās 65. vietā starp 91 finišējušo ekipāžu. Vēlāk viņš piedalījās Lietuvas rallija čempionāta pirmajā posmā “Halls Winter Rally”, startējot ar 2001. gada “”Subaru Impreza WRC S7”, taču izstājās salūzušas transmisijas dēļ.

Šobrīd rallijam “Sarma 2013” pieteikušās 29 ekipāžas, taču pieteikumu iesniegšana turpinās. Sacensības norisināsies 23. un 24. februārī, pirmajā dienā Apes apkaimē, bet otrajā dienā Gulbenes pusē. Paralēli LRČ trešajam posmam, šis rallijs reizē būs arī Lietuvas rallija čempionāta, Latvijas rallijsprinta čempionāta, Ziemeļeiropas zonas rallija čempionāta, kā arī Baltijas rallija čempionāta un “Michelin” kausa izcīņas posms.

Rallija “Sarma 2013” provizoriskais dalībnieku saraksts >>