Foto: automotonews.czIndiešu autosportists Narains Kartikejans pēkšņi kļuvis par vienu no kandidātiem uz vakanto vietu Formula 1 komandā “Force India”.

Šobrīd “Force India” ir vienīgā F1 komanda, kas vēl var piedāvāt iespēju startēt 2013. gada pasaules čempionātā. Iepriekš jau daudz ziņots, ka komandas vadība mēnešiem ilgi nespēj izvēlēties starp Adrianu Zutilu un Žulu Bjanki, taču tas skaidri norāda, ka tiek gaidīts kāds vēl labāks (naudīgāks) variants.

“F1LV

To apstirina arī pēdējā informācija Indijas presē. Bijušā HRT vienības braucēja Kartikejana privātais sponsors “Tata” uz nākamo gadu ir gatavs palielināt sportistam atvēlētos līdzekļus un tas uzreiz ļāvis sākt nopietnas sarunas par pievienošanos “Force India”.

“Tiklīdz Kartikejana ilggadējais sponsors “Tata” nolēma palielināt atvēlēto budžetu uz 2013. gada sezonu, sākās sarunas ar “Force India” komandu,” raksta izdevums “Deccan Chronicle”. “Tagad komunikācija notiek daudz optimistiskākā noskaņā, atšķirībā no pagātnes.”

Turpat teikts: “Tā kā mūsdienās rezerves pilotam nav īpaši liela loma komandā, Kartikejans ir ieienteresēts tikai uz šo otrā pilota krēslu. Ja sarunas izgāzīsies, viņš visticamāk dosies uz Ameriku, lai startētu IndyCar čempionātā, kur vairākas komandas jau izrādījušas par viņu interesi.”

1 KOMENTĀRS