Foto: NASCAR

Vakar vakarā Deitonas ovālā NASCAR Nationvide series sacīkste noslēdzās ar smagu avāriju un cietušiem līdzjutējiem.

“F1LV

Pēc kārtējās dzelteno karogu fāzes sacīkstei vajadzēja noslēgties ar divu apļu sprintu, taču jau finiša taisnē notika vēl viena sadursme starp Sprint Cup čempionu Bredu Keselovski un Reganu Smitu. Tas izraisīja ķēdes reakciju, kuras rezultātā debitanta Kaila Larsona mašīna ielidoja drošības žogā un pārrāva to. Mašīnas priekšējā daļa tika pilnībā norauta – motors, balstiekārtas detaļas un abi riteņi nokļuva žoga skatītāju pusē un tā rezultātā tika traumēti daudzi līdzjutēji.

NASCAR ziņo, ka kopā ievainojumus guvuši 28 līdzjutēji, 14 no kuriem pirmā medicīniskā palīdziba tika sniegta uz vieta un pārējiem 14 nācās doties uz slimnīcu. Divi no līdzjutējiem atrodas kritiskā stāvoklī.

Par sacīkstes uzvarētāju kļuva pieredzējušais Tonijs Stjuarts, tomēr viņš un viņa komanda nolēma nesvinēt panākumu, jo paralēli turpinājās pirmās palīdzības sniegšana līdzjutējiem.

NASCAR – Deitonā – avārijas brīdis

1 KOMENTĀRS

  1. Vakar skatījos LIVE šo iekš MotorsTV. Pēc avārijas uzreiz bija skaidrs, ka pūlī ir cietušie, bet NASCAR spītīgi neziņoja neko konkrētu un pat nekonkrētu (ka vispār ir kādi cietuši). Drīz vien tiešraide vienkārši beidzās.

    Bet degošais dzinējs žoga skatītāju pusē – tas gan bija iespaidīgi biedējošs skats.