Foto: zimbio.com2008. gada F1 čempiona Luisa Hamiltona brālis Nikolass plāno piedalīties Eiropas salonmašīnu kausa izcīņā (ETCC), apstiprinājis pats sportists.

Pa spīti smagai slimībai (cerebrālā trieka), Nikolass Hamiltons jau aizvadījis divas sezonas “Renault Clio Cup UK” šoejas sacīkšu čempionātā. Viņa līdz šim labākie redzultāti ir divas desmitās vietas 2011. gadā.

“F1LV

Savukārt Luiss Hamiltons, kurš ir viens no populārākajiem F1 pilotiem, pagājušajā naktī savā “Twitter” dienasgrāmatā publicēja fotogrāfiju, kurā Nikolass redzams sēdekļa piemērīšanas laikā pie “Special Tuning Racing” komandas WTCC automašīnas “SEAT Leon” stūres.

“Šeit redzams mans brālis @nicolashamilton, gatavojoties jaunajai sezonai,” rakstīja Luiss. “Noteikti sekojiet viņam!”

20 gadus vecajam Nikolasam nākošnedēļ esot paredzēti testu braucieni, raksta portāls “Autosport.com”, minot, ka Hamiltona mērķis ir startēt WTCC. Taču zināmu skaidrību šodien ieviesa pats sportists, ar “Twitter” palīdzību paziņojot: “Draugi, es šogad mērķēju piedalīties ETCC, “Autosport” ir visu pārpratuši.”

ETCC sezona šogad sastāvēs no pieciem posmiem. Pirmais norisināsies 24. martā Moncā (Itālijā), pēc tam 28. aprīlī sekos sacensības Slovākijā, bet trešai posms notiks 19. maijā Zalcburgringā (Austijā). Vēl nav zināma ceturtā posma norises vieta, lai gan jau aptiprināts, ka šīs sacensības risināsies 14. jūlijā Itālijā. Savukārt sezona noslēgsies 6. oktobrī Brno (Čehijā).

1 KOMENTĀRS

    • Cik zinu cerebrālajai triekai nav akūtas izpausmes lēkmju veidā. Tas izpaužas vieglākos gadījumos kā kādi refleksu vai jūtības traucējumi. Smagākās izpausnēs kustību traucējumi, lidzsvara traucējumi….. Un tā līdz pilnīgam dārzenim. Bet nu tur nekas nenotiek ātri.