Foto: Ferrari

“Ferrari” kompānija ir prezentējusi savu jauno superauto – “LaFerrari”.

Prievārds “La” šoreiz tikai izceļ konkrētā modeļa īpašo statustu un tam nav atsevišķas nozīmes. Angļu valodā tik pat veiksmīgi varētu tikt izmantots artikuls “The” – tātad “The Ferrari”. Kā atzīsts pats kompānijas prezidents Luka di Montidzemolo, “LaFerrari” domāts īstiem “Ferrari” faniem-kolekcionāriem.

“Mēs nolēmām to nosaukt par “LaFerrari”, jo tas pilnā mērā izsaka to, kas definē mūsu kompāniju – ekselences augstākā pakāpe,” paziņoja “Ferrari” prezidents Luka di Montidzemolo. “Ekselence tehnoloģiskajā inovācijā, sniegumā, stilā un tīrā braukšanas baudā.”

“LaFerrari” izmanto Formula 1 čempionātā izmēģināto “HY-KERS” reģenerācijas sistēmu un tās svars sasniedz 140 kg, no kuriem 62 kg sver akumulatori. Līdz 100 km/h “FLaFerrari” paātrinās mazāk kā 3 sekundēs, līdz 200 km/h – mazāk nekā 7 sekundēs, bet līdz 300 km/h – 15 sekundēs, savukārt tā maksimālais braukšanas ātrums ir 350 km/h.

“Ferrari” plāno izgatavot 499 modeļa eksemplāru un tā cena būs 1,3 miljoni eiro. Turklāt šobrīd lielākā daļa no tiem jau ir pasūtīti.

1 KOMENTĀRS

  1. man pēdējie modeļi sāka kaut kā nepatikt (pēc dizaina, citu neko nevaru novērtēt), sevišķi Ferrari 458 Italia, un likās jau, ka Lambo būs TOP itāļi, bet šis, jaunais, man ļoti patīk. glīta.

      • tu jau te dragreisa datus saraxtiiji. saciikshu trasee paveraas pavisam cita aina, kad liikumu izejaas zviedru ugunsbummba paver saatanisku griezes momentu.