Foto: Aldis Putniņš

“McLaren” komanda ir aicinājusi Serhio Peresu uzlabot savu sniegumu, kā arī trasē kļūt agresīvākam, aizstāvot savu pozīciju.

“F1LV

Lai gan komandas boss Martins Vitmāršs nenoliedza, ka “McLaren” nav spējuši nodrošināt Peresu ar konkurētspējīgu mašīnu, viņš norāda, ka meksikāņa sniegums ir bijis tikai apmierinošs un tas nav pieņemams arī pašam pilotam.

“Mēs neesam spējuši viņam dot lielisku mašīnu,” skaidroja Vitmāršs. “Turklāt viņam jācīnās pret Džensonu, kurš šajos apstākļos ir paveicis fantastisku darbu. Mums kā komandai ir jācenšas atbalstīt jaunais pilots, jo neviensm nav šaubu, ka Serhio ir ļoti talantīgs. Taču viņš nav apmierināts ar savu sniegumu un viņam arī nevajadzētu tādam būt.”

Neskatoties uz to, ka vairāki piloti jau ir sūdzējušies par Peresa pārāk agresīvo aizsargāšanās pilotēšanas stilu, Vitmāršs uzskata, ka Serhio ir jākļūst vēl stingrākam brīžos, kad tiek aizstāvēta pozīcija. Ķīnas GP laikā Peress gandrīz izstūma no trases Kimi Raikonenu, kurš pa līkuma ārmalu mēģināja apdzīt meksikāni.

“Es domāju, ka līdz šim Serhio ir bijis pārāk pieklājīgs un viņam ir jākļūst stingrākam savā attieksmē,” paziņoja Vitmāršs. “Viņš ir bijis dāsns, ļaujot konkurentiem uz viņa rēķina iegūt pozīcijas. Tāpēc Ķīnā mēs varējām vērot jau nedaudz agresīvāku Peresu.”

Peresa un Raikonena sadursme Ķīnas GP laikā