Foto: Ferrari“Lotus” komandas tehniskais direktors Džeimss Elisons ir tuvu līguma parakstīšanai ar “Ferrari”, šodien raksta respektablais britu izdevums “Autosport”.

Ja līgums abu pušu starpā tiks parakstīts, Elisons atgriezīsies komandā, kurā jau strādāja no 2000. līdz 2005. gada, tolaik gūstot izcilus panākumus. Kā zināms, šo sešu sezonu laikā “Ferrari” pilots Mihaels Šūmahers izcīnīja piecus F1 titulus.

“F1LV

Vēl nav skaidrs, uz kādu amatu Elisons pretendē, taču visticamāk viņš strādās kopā ar “Ferrari” tehnisko direktoru Petu Fraju pie komandas mašīnu attīstīšanas. Taču kontrakts vēl nav parakstīts un tas nozīmē, ka gadījumā, ja par pēdējiem punktiem abas puses nespēs vienoties, Elisons tomēr varētu aiziet uz kādu citu F1 komandu, raksta “Autosport”.

Šobīd “Ferrari”, protams, noliedz informāciju par Elisona iespējamo nolīgšanu, lai izvairītos no skaidrošanās gadījumā, ja darījums nenotiek.

Elisons šobrīd ir viens no novērtētākajiem mašīnu dizaineriem Formulā 1. Tiek baumots, ka par viņu interesējas arī “Mercedes”, “McLaren” un “Williams” komandas.