Foto: Ferrari

Sakarā ar abu pilotu nupat nosvinētu 200 GP posmu jubileju, BBC nofilmējuši interesantu dubultinterviju.

Alonso un Vēbers ir ļoti labi draugi ārpus trases, tāpēc atmosfēra intervijas laikā ir ļoti brīva un piloti viens otram stāsta lietas, ko, iespējams, neatklātu žurnālistiem. Ne velti Sebastians Fetels pārmeta savam komandas biedram Markam Vēberam, ka pērn izšķirošajā sacīkstē Brazīlijā austrālietis nelaida tik viegli garām Fetelu, jo vēlējās lai titulu izcīna tieši Alonso.

1 KOMENTĀRS

  1. Biju jau redzējis. Jāpaklausās pilns teksts radio ierakstā. Mani pārsteidza tas, ka es nezināju, ka viņi ir ļoti labi draugi (to gan neteica šeit, bet BBC pārraidē). Itkā tik ļoti daudz tiek runāts par abiem atsevišķi, bet savstarpējās attiecības neviens nepiemim.

  2. Viens nekādīgi titulu listi nespēj pagarināt,otrs ir tik liels stūrgalvis,ka negrib saprast savu misiju RBR komandā iedomājoties,ka ir šausmīgi labs braucējs.
    Pirmajam vajadzētu komandu pamainīt,tādejādi mēģinot izcīnīt vismaz kaut vienu titulu pirms karjeras beigām,otrajam pabraukt kaut vai tai pašā Marussia lai saprastu kas viņš ir īstenībā nevis kā pašam liekas.

  3. protams ka šitiem abiem saskan, abi reizē sāka kā stažieri Benetton, abi pirmajā piegājienā netika pamatsastāvā, ALO sāka ar vārgu Arrows, WEB ar Minardi, ALO gan ātrāk tika uzvarēt spējīgā blicē nekā WEB, bet visumā līdzīgs ceļš. Un tad jau vēl – neesmu gan iedziļinājies – varbūt horoskopu vai raksturu saderība…Viens gan ir skaidrs – šie abi CIENA viens otru vistiešākā nozīmē. Ja tā nebūtu, tad Eau Rogue līkumā vēl tagad varētu lasīt ”suvenīrus”