Foto: Aldis Putniņš

Felipe Masa varētu palikt “Ferrari” komandā arī uz 2014.gada sezonu, apstiprinājis komandas boss Stefano Domenikalli.

“F1LV

Pēdējos divos posmos Monako un Kanādā Masa piedzīvoja trīs nopietnas avārijas, lai gan ne visās no tām bija vainojams pats pilots. Tas kārtējo reizi lika apšaubīt 32 gadus vecā pilota iespējas turpināt karjeru “Ferrari” sastāvā, tomēr Domenikalli uzskata citādi. Tika baumots, ka “Ferrari” Masas vietā ir noskatījuši Niko Rosbergu.

“Ja Felipe Masa turpinās demonstrēt to sniegumu, ko šajā sezonā esam redzējuši, tad es nesaskatu iemeslu, kādēļ viņš nevarētu palikt komandā vēl uz vismaz vienu sezonu,” paziņoja Domenikalli. “Kas attiecas uz mūsu 2014.gada pilotiem, tad es esmu mierīgs. Mūsu pilotu sastāva lēmums ir pats vieglākais uz nākamo sezonu, krietni sarežģītāki jautājumi jārisina tehniskajā jomā, jo izmaiņas ir pamatīgas.”

1 KOMENTĀRS

  • proletāriskā pārliecība..

   MAS tomēr ir ‘zināms lielums’, un kopumā MBA papīra turētājam ir balta taisnība, vēl labāka pilotu dueta atrašana nu laikam nav sarkanās skudērijas akūtākā problēma un prioritāte

  • Ej nu tagad atrodi tādu sakarīgu 2.numuru (kamēr Alonso brauc iekš sarkanajiem). Protams, ir labi varianti, bet… Masa kaut vai kā sacīkstēs braucošs testpilots noderēs daudz vairāk 14.gadā nekā varbūt mazliet ātrāks “jauniņais”, kuram vēl būs jāiegrozās visās Ferrari niansēs 🙂 Par 15.gada sastāvu gan jau var sākt spēlēties (Fetela 1 gada līgums.. kas zin, kad Alonso dosies no Ferrari prom, ja titulu nepaņem utt)

   • Veebers buutu ideaals otrais numurs, un domaajams krietni labaaks par Masu, un gan jau braukt sarkanajos neatteiktos.

   • Tu esi pārliecināts, ka Ferrari ir nepieciešams otrais pilots, kurš ir gatavs izšķirošā brīdī sačakarēt sacīksti pirmajam?

   • Sennas un Prosta laikos neko sačakarēt nebija iespējams, Maclaren brauca citā līgā 🙂 Vebers kā Nr 2 ir nekam nederīgs, jo viņam vāji pielec viņa loma 🙂 Līdz Nr.1, kas varētu cīnīties par titulu viņš vienkārši neaizvelk, bet kā Nr.2 neizprot lomas būtību 🙂