Foto: Citroen Racing

Šodien oficiāli tika apstiprināts “Citroen” un Sebastiana Lēba nākamais projekts – 2014.gadā starti Pasaules salonauto čempionātā.

“F1LV

WTCC būs pirmais “Citroen” šosejas sacīkšu projekts pēc ilgstošas rallija ēras WRC, kur franču kompānija izcīnīja astoņus Konstruktora kausus. Savukārt Sebastins Lēbs šo sezonu pavada vairākos autosporta projektos, tostarp startē “Porsche Supercup”, WRC, kā arī piedalīsies leģendārajā Pikes Peak Hill Climb sacīkstē Kolorādo.

“Citroen” un Lēba pievienošanās WTCC nenoliedzami dos čempionātam milzīgu popularitātes un atpazīstamības lādiņu, atzina gan čempionāta rīkotāji, gan aģentūra “Eurosport Events”.

Savukārt “Citroen Racing” izpilddirektors Frederiks Banzē uzsvēra, ka izvēle par labu WTCC kritusi, jo čempionātam ir ļoti laba atpazīstamība masu medijos, tajā tiek kontrolētas ražotāju izmaksas un kalendārs dod iespēju aptvert dažādus kontinentus, tostarp Dienvidameriku, kā arī straujāk augošos tirgus tādās valstīs, kā Krievija un Ķīna.

Sākotnēji “Citroen” izmantos DS3 WRC 1.6l tiešās iešprices turbo dzinēju, apstiprināja “Citroën Racing” vadītājs Īvs Matons. Savukārt Sebastians Lēbs nesagaida uzvaras pirmajā sezonā, tomēr nenoliedza, ka mērķi ir paši augstākie.