Jau nākamās nedēļas sākumā jādodas ceļā uz Ungāriju, kur risināsies kārtējais F1 čempionāta posms.

Šogad bez Monako GP posma esmu nolēmis klātienē apmeklēt arī latviešiem tik mīļo Ungārijas GP posmu. Akreditācija uz posmu jau ir apstiprināta, naktsmītnes rezervētas un arī transports, pateicoties “Mūsa Motors Rīga” atbalstam, nodrošināts. Tieši tā, došos ceļā ar auto – samazināšu izdevumus un padarīšu ceļošanas pasākumu baudāmāku.

Gluži kā Monako GP laikā, galvenais uzsvars tiks likts uz LIVE teksta tiešraidēm iekš DELFI, aktuālām aizkulišu fotogalerijām iekš F1LV Bloga, komentāriem “Viasat Sport Baltic” TV tiešraidēs (treniņos, kvalifikācijā un sacīkstē), apkopojošiem rakstiem laikrakstā “Diena“, kā arī visa noslēgumā būs ‘komandējuma atskaite’ un intervijas kārtējā F1LV E-Žurnāla numurā.

Šobrīd esmu aizrunājis vairākas īsākas sarunas ar pāris pilotiem, kā arī vienojies ar “Lotus” komandu par garāku individuālu sarunu ar Romēnu Grožānu. Gaidu arī F1LV Bloga lasītāju interesējošus jautājumu Romēnam – droši uzdotiet jautājumus komentāros pie šī raksta.

Tāpat esmu vienojies ar igauņu jaunā talanta Kevina Korjusa menedžeri par iespēju ne tikai otro reizi šogad nointervēt Kevinu, bet arī sīkāk izpētīt “Koiranen” GP3 komandas garāžu un motormāju, iepazīstoties ar GP3 sacīkšu ikdienu. Gaidīšu jautājumus arī mūsu igauņu kaimiņam, kurš GP3 čempionātā šobrīd ir 3.vietā.

Tāpat izpētes darbs jāveic topošā “Sauber” pilota Sergeja Sirotkina sakarā. Lai gan nav zināms vai jaunais krievs būs Hungaroringa paddokā (F-Renault tajā nedēļas nogalē ir brīvdiena), būs iespēja aptaujāt krievu žurnālistus, kuriem ir cieši sakari ar krievu pilotiem un noteikti savs spilgts viedoklis arī par Sirotkinu un viņa negaidīto iespēju.

Ja kāds no F1LV Bloga lasītājiem arī dodas uz Ungārijas GP posmu – dodiet ziņu un, iespējams, varētu noorganizēt latviešu F1 līdzjutēju ‘izbraukuma tikšanos’ Hungaroringā, piemēram sestdienas vakarā.

1 KOMENTĀRS

  1. Droši vien derētu Grožānam tā delikāti pajautāt, kāpēc sezona tāda pabāla sanākusi? Nē, nu, mēs jau saprotam, ka viņš nav Raikonens, tomēr tā šķirba punktos starp abiem komandas pilotiem ir vēl lielāka nekā Ferrari, kur Masa tiek lamāts ārā no panckām. Interesanti būtu uzzināt Romēna viedokli, kas tad tur ir par problēmām.

  2. Romēnam.
    * Dzirdētas komandas pavēles jau divas sacīkstes pēc kārtas(British GP “Kimi is faster than you”, Germany GP “Do not hold him up”). Vai tas nozīmē, ka vairs nevarēsim sagaidīt cīņu starp abiem komandas biedriem kā piem. pagājušā gada Ungārijas GP, kad Kimi izbrauca no boksiem abi cīnījās savsterpēji neatkarīgi ritens pie riteņa.
    Vienvārdsakot – Vai viņu attiecības šobrīd uz trases ir līdzīgākas Alonso/Massam vai Batonam/Perezam?

    PS. Aldi, ieej, lūdzu e-pastā.