Foto: Jenzer Motorsport

Jaunie “Sauber” investori no Krievijas vēlas panākt, lai krievu talants Sergejs Sirotkins kļūst par komandas pamatsastāva pilotu jau 2014.gadā.

“F1LV

Jau tika ziņots, ka Krievinas Investīciju fonds, Krievijas Federācijas ziemeļrietumu reģiona attīstība fonds un Starptautiskais Aviācijas tehnoloģiju institūts ir kļūvuši par “Sauber” investoriem, tādejādi nodrošinot komandas izdzīvošanu un nākotni. Daļa no darījuma ir 17 gadues jaunā krievu pilota Sergeja Sirotkina vieta komandas jauno pilotu attīstības programmā un nākamgad, iespējams jau pamatsastāvā.

Neskatoties uz šīm ziņām, Sirotkins nepiedalīsies jauno braucēju testos Silverstonā, kur “Sauber” komandu pārstāvējs Robins Frinss, Kimija Sato un Niko Hilkenbergs. Sergejs Sirotkins, kura tēvs Oļegs Sirotkins ir Starptautiskā Aviācijas tehnoloģiju institūta vadītājs, šogad startē Formula Renault 3.5 čempionātā.

“Sadarbība paredz ne tikai Soču GP posma popularizēšanu, bet arī pilota attīstības programmas izstrādāšanu Sergejam Sirotkinam, lai sagatavotu viņu debija komandā 2014.gadā,” teikts “Sauber” paziņojumā.

1 KOMENTĀRS

    • ja jau až WSR brauc šogad jaunas censonis, tad gan jau kaut ko izkombinēs gerr Zaubers par prieku saviem jauniegūtajiem partneriem.

      “Glavnoje, čtoby bylo vzaimopoņimaņije, a bumažki kakije nado sdelajem” (c)

    • gan kautko izdomās, tipa to klauzulu par pastāvīgi uzrādītiem augstvērtīgiem rezultātiem zemākās formulās – akurāt kā savulaik 2001. ne no kurienes Sauber sastāvā pēkšņi uzradās jauns soms vārdā Kimi Matias Raikkonen

  1. Varēja Petrovu paņemt, ja jau vajag RUS braucēju bīdīt. Pa šiem gadiem jaunības kļūdas viņam bija pārgājušas, varētu normāli augt. Ar to meksikāni Gutierezu jau ieberzās. Tagad atkal nezin kas būs.