Attēls: hungaroring.hu

Hungaroringa trasē sestdienas vakarā ir plānota latviešu līdzjutēju tikšanās.

Vairāki līdzjutēji, kas plāno doties uz Ungāriju, izteica piedāvājumu noorganizēt Latvijas līdzjutēju tikšanos uz vietas trasē. Labprāt atsaucos uz šo piedāvājumu un aicinu visus, kas dodas skatīties Ungārijas GP klātienē, pievienoties.

Šobrīd piedāvājums ir tikties sestdienas vakarā 18:30 pēc vietējā laika ~ 30 minūtes pēc GP3 1.sacīkstes finiša. Tikšanās vieta visdrīzāk būs kafejnīca un galdiņi pie 11tā līkuma, kas ir ‘General Admission’ teritorijā un tātad brīvi pieejama visu veida biļešu īpašniekiem.

Līdzjutēji, kas vēlas piedalīties, droši rakstiet ziņu uz e-pastu aldis@f1.lv un atstājiet arī savu telefona numuru, kur varētu nosūtīt SMS gadījumam, ja laiks vai vieta mainās. Neaizmirstiet arī Latvijas karogus, kas varētu būt ļoti piemērota atpazīšanas zīme. Ieteikumus un piedāvājumus šajā sakarā rakstiet komentāros!

Vairāk par došanos uz Ungārijas GP lasi ŠEIT!

SLUDINĀJUMS: Ir viena vieta kemperī braucienam uz Ungārijas GP. Izbraukšana jau trešdien no rīta! Par visu sīkāk martizer@gmail.com

1 KOMENTĀRS

    • nezinu par maģāru trasi, jāatzīst, bet ir gadījumi, kad ar General Admission var atrast vietiņu ar labu skatu, kamēr par ‘kādu piemesto rubli’ (diezgan jau daudziem , F1 gadījumā) pirktā numurētā sēdvieta ir so-so..

      • neesmu jau eksperts, bet to tak tu pats izvēlies,kurā tribīnē gribi sēdēt, kad pasūti biļetes 😀

      • nu paldies paldies, ar Stowe tribīni Silverstonā biju apmierināts, nākošgad uz Vācijas GP, ierezervēšos Mercedes tribīnē

  1. Labdien:)! Es ne pa teemu. Tiko lasiju ka hulkenbergam vareetu buut pedeeja sacikste ungarijas grand prix. jo sauber vieniiba pat augusta menesi nevares chalim dalju aalgu izmaksaat. sanaak uz ferrari ir divi predendenti. pauls di resta un pats hulkenbergs. Aldi paskai savu viedokli,kuriem no shiem diviem pilotiem,ir labaakas izredzes! jo par ferrari es ari nebriniitos,ja vini peekshnji shaja sezona nomaina felipi,no shiem diviem kanditaatiem.ka sak briinumi ir visaadi. ferrari prese ir izsteikusies,ka ka vinjiem vajag pilotu kas labi ienes konstruktora kausu punktus,bet felipe to neienes. un man liek aizdomaaties,ka vinji uz parbaudi var ielikt vaacieti hulkenbergu.