Foto: Lotus

“F1LV

Kimi Raikonens paziņoja, ka uzticēsies savai intuīcijai un nojautai brīdī, kad nāksies izlemt par savu nākamās sezonas komandu.

Ungārijas GP ceturtdien risinājās preses konferences un Kimi Raikonens bija ļoti pieprasīts – soms vispirms piedalījās FIA oficiālajā preses konferencē, kur nepārtraukti atbildēja uz jautājumiem, tad runāja ar TV pārstāvjiem 2 valodās (somu un angļu), kā arī vēlāk “Lotus” motormājā ar rakstošās preses pārstāvjiem divās valodās.

Daudz jautājumu Kimi bija par nākotnes plāniem un soms atzina, ka daži cilvēki viņa gaidāmo izvēli noteikti nosodīs vai atzīs par muļķīgu. Ņemot vērā, ka nākamajā sezonā būs nopietnas noteikumu izmaiņas, nevar garantēt to, ka spēku samērs saglābāsies līdzīgs kā šogad. Līdz ar to lēmums jāpieņem ‘pēc izjūtām’.

“Lai arī kādu lēmumu es pieņemšu, tas kādam šķitīs muļķīgs, taču būs loģisks man,” paziņoja Raikonens. “Man nav ne jausmas, kas notiks, mums vēl jānogaida. Nav nekādas garantijas, ka lēmums būs pareizākais un jo īpaši, ja runājam par ilgtermiņa rādītājiem. Taču man pašam par lēmumu nebūs šaubu un vēlāku pārdomu – es ar to mierīgi spēšu sadzīvot.”

Tāpat Raikonens atzina, ka PR dienu skaits llīgumā nebūs noteicošais faktors, lai izlemtu par labu vai sliktu kādai komandai.

“Ir daudz baumu, ka man ir tikai 10 PR darba dienas, kamēr citiem ap 100,” skaidroja Kimi. “Katrs citādi skaita darba dienas un PR darbus, kas jāpaveic kaut vai vienas nedēļas nogales laikā. Cik es zinu, tad atšķirība šajā skaitā starp komandām ir niecīga – tāpēc tas nebūs izšķirošais faktors.”

1 KOMENTĀRS

    • Ka tik nesanāk otrādi! 🙂 Vienlīdzība ne vienlīdzība, bet Fetels ir trīskārtējais un savējais. Jaunā leģenda….:) Kimi būs ienācējs, kam jāadaptējas un jāiestrādājas. Un vai RBR arī būs tik stipra, ka varēs nerēķināties ar citiem un spēlēties vienlīdzībās?

  1. Aldi ja vari ari tu atbildi. tik tiko uzinaaju,ka uz ferrari komandu pievienosies dzeims elisons no lotos. tomeer taas baumas nebija. tad viss ir skaidrs. es zinu ka juus visi necieshat krievu valodu,bet es ielikshu nelielu tekstu no preses reliizes ——->:После неожиданного ухода технического директора Джеймса Эллисона из Lotus ходили разные слухи о том, где он может продолжить карьеру. Среди вариантов упоминался и возможный контракт с Ferrari, но президент итальянской компании Лука ди Монтедземоло тогда заявил, что Эллисон не переходит в команду.

    В начале июля корреспондент испанской AS заявил, что у него есть точная информация о переходе Джеймса в Скудерию, а сегодня это подтвердили и несколько британских источников.

    Официальное сообщение Ferrari ожидается в ближайшие дни.: Ta ka visi kas te teica,ka ferrari komandai ir jarikojaas un japienjem gudraaki cilveeki,tad luudzu viena lieta jau pieradaas:)