Foto: Aldis Putniņš

“Lotus” komanda cer pārliecināt Kimi Raikonenu palikt komandā ar jauna investora apstiprināšanu jau šīs nedēļas laikā.

“F1LV

Jau kādu laiku iepriekš “Lotus” apstiprināja investoru grupas “Infinity Racing” interesi par 35% komandas akciju daļas iegādi un šīs investīcijas ievērojami uzlabotu vienības finansiālo situāciju, kas savukārt liktu pamatu tehniskās attīstības turpinājumam. Tas viss ļautu pāriecināt arī Kimi Raikonenu palikt komandā, jo soms kā galveno priekšnoteikumu minēja komandas stabilitāti attīstībā.

“Infinity Racing” vadība bija klāt iepriekšējās nedēļas nogalē Ungārijas GP posmā un tiek ziņots, ka sarunas ar “Lotus” īpašnieku Džerardu Lopesu esot bijušas ļoti produktības un jau šonedēļ tiek sagaidīts oficiālais apstiprinājums darījumam.

“Es domāju, ka līdz nedēlas beigām viss būs skaidrs,” paziņoja arī komandas boss Ēriks Buljē. “Šis darījums mums dod iespēju ar cerībām raudzīties nākotnē. Šie ieguldījumi dos mums stabilitāti, ļaus pieaugt un iegūt jaunus spēkus. Darījums ir prasījis vairāk laika, nekā gribētos, taču mēs runājam par ļoti lielu darījumu.”

1 KOMENTĀRS

  1. To mansel.. ko ferrari paraadija.ferrari labu pikji samaksaaja kimi.nekaadas durvis vinjam neparaadija. kimi vel daudzas reizes ir izteicies,ka vinjam ir ljoti labas attiecibas ar ferrari. agrim aRI PIEKRITIISHU,ES ARII TIKO IZLASIIJU TO KA FERRAri ir kartejo reizi ientereseeti par kimi,u pat uzrakstiits bija kaada vinjam buus aalga(ko ferrari piedavaa lielaaku neka red bull,un ferrari vel piekrita vinju prasibam ka atbalstiis vinju ari ralija,to ko un nepiekriit red bull|)un divas reiz lielaaks bonus par punktu iegushanu. nav briinums ka ferrari ir piedavaajushi. jo pastaav taads variants.ja nemaldos james elisons ir tuvos draugos ar kimi lotus.tagat 1 septembrii darbu saaks ferrari vieniiba james elisons.man liekas viss tur ir skaidrs.jo james prieksh lotus shasijas buveeja labi,ar ko kimi bija labi apmierinaats..

  2. interesanti ka TIEŠI šbrīd PhilipMorris paziņo ka vairs nesponsorēs Ferrari Wroom! pasākumu. Tabakas gigants pēkšņi vairs to nevar atļauties…Nez vai negrasās to piķi novirzīt lai palīdzētu Ferrari kautko nopirkt vai izpirkt…Bet gan jau vēlāk manīs kas un kā, varbūt pēkšņi nesmēķētāju rindas aug lavīnas ātrumā…