Foto: Aldis PutniņšNo saviem investoriem “Lotus” komanda vēl nav saņēmusi nevienu eiro un rezultātā finansiālās grūtības turpinās – parādsaistības šai F1 vienībai sasniegušas jau 120 miljonus eiro.

Kimi Raikonens pēc iepriekšējā posma Ungārijā atguva otro vietu kopvērtējumā un turpina cīņu par titulu, taču izredzes pacīnīties ar Sebastianu Fetelu varētu kļūt mazas, jo šobrīd “Lotus” esot pārtraukuši sava 2013. gada modeļa attīstīšanu, raksta vācu portāls “motorsport-total.com”.

“F1LV

Lai gan vēl jūnijā kļuva zināms, ka 65% no “Lotus” vienības akcijām ir nopirkusi investoru savienība “Infinity Racing”, tagad atklājies, ka darījums vēl tomēr nav noticis, līdz ar to nekādu naudu “Lotus” vēl nav saņēmuši. Komandas vadītājs Eriks Buljē somu TV kanālam MTV3 apstiprina, ka tā ir patiesība, tomēr viss tikšot atrisināts jau tuvākajā laikā.

Tikmēr Raikonens turpina cīnīties par F1 titulu, lai gan nav pilnā apmērā saņēmis algu par pēdējiem mēnešiem, ko arī pats nenoliedz. Katrā ziņā, tas nelabvēlīgi ietekmē “Lotus” cerības paturēt somu pilotu savā sastāvā uz 2014. gadu, jo Raikonenu jau noskatījušas “Ferrari” un “Red Bull” komandas.

1 KOMENTĀRS

    • nu-s, ir vēl tāds jēdziens (pilnīgi opiciāli grāmatvedisks) kā ‘goodwill’, un veselas rindas pasaules krutāko ‘zīmolu’ gadījumā, kompānijas vērtības ‘formulā’ tam goodwill būs lielākā daļa pierakstāma. Piemēri – Apple Inc, Coca-Cola, un, kamdēļ gan ne – Formula One Group 😉