Foto: Aldis Putniņš

Džensons Batons ir pārliecināts, ka “McLaren” komanda gaidāmajā Beļģijas GP izcīņā augusta beigās, būs krietni konkurētspējīgāka nekā līdz šim sezonas gaitā.

“F1LV

Kopš sezonas sākuma Batons nav spējis cīnīties ar vadošajiem pilotiem, jo komanda mocījās ar lielām problēmām mašīnas konkurētspējas līmeņa celšanai. Tomēr nesenie uzlabojumi pamazām ir tuvinājuši komandu šim mērķim. Lai gan milzīgas pārmaiņas nebija vērojamas arī Ungārijā, tomēr stabilais sniegums un rezultāts pēc Batona domām liecina par progresu.

“Septītā vieta neizskatās nekas īpašs,” piekrita Batons. “Tomēr pēdējā posmā mēs cīnījāmies pat par piekto vietu un domāju, ka esam sasnieguši pamanāmu progresu, jo arī “Mercedes” tagad bija vēl ātrāki par visiem pārējiem.”

Batons cer, ka nākamajā sacīkstē Beļģijā viss nostāsies savās vietās un ar nelielu veiksmes piedevu “McLaren” varētu sākt cīnīties par goda pjedestālu.

“Esam smagi strādājuši un domāju, ka Spa beidzot vajadzētu būt arī rezultātiem,” skaidroja Batons. “Tā ir atšķirīga trase un tā būs ļoti atbilstoša tiem risinājumiem, ko esam pēdējā laikā izmantojuši mašīnā. Domāju, ka Spa mēs būsim krietni tuvāk vadošajām komandām un cīnīsimies ar tām. Es nevaru vien sagaidīt sacīksti Spa.”

1 KOMENTĀRS

  1. mnjā. interesanti jau tas būtu ja vēl kāds iemaisītos cīņā par uzvarām. bet vai TAS ir reāli??? kā īri saka: good luck(ar diezgan pesimistisku sejas izteiksmi). Kopš Sam Michael ierašanās McLaren viņi iet lejāk un lejāk, varbūt sakritība, bet tas pac notika kad viš pabija(dilstošā secībā) Williams, true Lotus un Jordan…