Avots: TF1

“Lotus” un “Sauber” komandas piedzīvojušas problēmas ar naudas plūsmu, tomēr abām vienībām jau ir iekustināts glābšanas plāns, kas gan netiek realizēts tik ātri, kā visi vēlētos. Tikmēr Romēns Grožāns vasaras brīvdienu laikā kļuvis par jauno tēti.

“F1LV

“Lotus” komanda ir noliegusi ziņas par to, ka tā nonākusi lielos parādos un nav izmaksājusi algas darbiniekiem. Lai gan iepriekš Ungārijas GP laikā pats Kimi Raikonens atzina, ka nav saņēmis pēdējo algas maksājumu, Ēriks Buljē paziņoja, ka algas aizkavējušās tikai par pāris dienām un tikai pasmējās par spaņu avīzes “Marca” izplatīto informāciju, ka darbinieki gatavojoties streikam. “Lotus” darījums ar 35% komandu daļu pārdošanu “Infinity Racing” konsorcijam ir procesā un vēl nav novests līdz galam, tāpēc esot notikusi aizķeršanās ar naudas plūsmu.

Augusta brīvdienas Romēns Grožāns ir atzīmējis jaunā tēva statusā – 27 gadus jaunajam pilotam un viņa sievai Marionai Džolsai piedzimis dēls – Saša. Pats Grožāns tviterī vēlāk atzina, ka dēls piedzimis 29.jūlijā – dienu pēc tam, kad notika Ungārijas GP sacīkste, kurā viņš finišēja sestais, bet dienu iepriekš spēja kvalificēties trešajā pozīcijā. Visiem saviem 165 tūkstūšiem sekotāju tviterī Grožāns paziņoja, ka jaunā māte un viņa dēls jūtas lieliski un ģimene ir laimīga. Interesanti, ka ar savu nākamo sievu Grožāns savulaik iepazinās Formula 1 paddokā, jo viņa bija franču televīzijas TF1 reportiere.

Krievu puse ir noliegusi izskanējušās baumas par to, ka aizķeršanās ar naudas plūsmu no jaunajiem investoriem var radīt neatgriezeniskas problēmas “Sauber” komandai. “Die Welt” ziņo, ka “Sauber” nav nomasākusi 9 miljonus Eiro par dzinēju piegādi no “Ferrari” un, ja Vladimirs Putins vēl vilcināsies ar paraksta uzlikšanu līgumam, tad Šveices vienība var palikt bez dzinējiem uz nākamo posmu. Jaunā krievu pilota Sergeja Sirotkina menedžeris Nikolajs Vetrovs apstiprināja, ka aizķeršanās notikusi, taču tikai tehnisku problēmu dēļ, kas tādu lielu darījumu gadījumā esot tikai normāli.

1 KOMENTĀRS

  • un sarkanajiem pe$$$o no debesīm birst? kokos noteikti neaug, kā Buratīno pierādīja empīriski..

   un vēl spāņu banķieriem, ka runā, grūtie laiki beidzot iestājušies, arī Primadonna sāk uzmest lūpiņu – nebūs īstais brīdis, kad Zauberam lūgt endžinus uz krīta..:(

 1. no sauberf1team.com:

  Contract in place, initial payments made

  13.08.2013 – Hinwil – Due to erroneous reports and rumours circulating in certain media, we feel compelled to make the following statement:

  The collaboration with Russian partners, as announced by us, is progressing well. The contract with driver Sergey Sirotkin is in place. Preparations for his involvement in the team, as likewise announced, will start next week following the end of the customary holiday period in the sector.

  Beyond this, initial payments to the team have already been made, as per contract.

  A financial involvement on the part of NIAT (National Institute of Aviation Technologies) was never mooted. The plan envisaged a purely technical partnership.

  We are astounded at the heedlessness with which some media are prepared to spread false reports and rumours.