Foto: I.S.R. Racing

Jaunais krievu pilots Sergejs Sirotkins jau nākamajā nedēļā uzsāks savu sagatavošanās programmu “Sauber” sastavā.

“F1LV

Neskatoties uz ziņām Vācijas un Krievijas medijos par to, ka krievu investoru un “Sauber” komandas sadarbība var nenotikt, vairākas pazīmes liecina, ka šobrīd darījums paliek spēkā. Nedēļas sākumā “Die Welt” rakstīja, ka “НИАТ” jeb Nacionālais Aviācijas Tehnoloģiju Institūts, kas ir galvenais potenciālais investors Šveices komandā, esot pārdomājis: institūta valde pārliecinoši nobalsojusi pret 400 miljonu Eiro investīciju izsniegšanu šim projektam. Tomēr jau nākamajā dienā “Sauber” pauda savu sašutumu par šo informāciju un to noliedza, uzstājot, ka plānotā sadarbība nav tikai finansu, bet arī tehnoloģiskās sadarbības jomā.

Tagad parādījusies informācija, ka 17 gadus jaunais Sergejs Sirotkins jau pošas uz Šveici, kur sāks gatavošanos savai iespējamai debijai Formulā 1 2014.gadā. Šo informāciju apstiprināja gan “Sauber”, gan arī Sirotnika menedžments.

“Sarunas ar krievu investoriem progresē labi un līgums ar Segeju Sirotkinu ir spēkā,” paziņoja “Sauber”. “Nākamnedēļ pēc vasaras brīvdienu beigām Sergejs dosies uz Šveici, lai sāktu treniņu programmu un iepazītos ar Formula 1 mašīnu, komandu un mūsu tehnoloģijām.”