Foto: Daimler

Roberts Kubica ir tuvu tam, lai jau šīs sezonas izskaņā startētu WRC kategorijā, bet uz nākamo sezonu viņam ir piedāvājums arī no “Hyundai”.

Šobrīd Roberts Kubica ir trešais WRC2 kopvērtējumā, līderim Al-Kuvari zaudējot 18 punktus. Polim ir visas iespējas izcīnīt titulu un ja tas notiks pietiekami laicīgi, “Citroen” apsver iespēju piedāvāt Kubicam startus WRC kategorijā vēl šīs sezonas izskaņā. Protams, polis ir nopietns pretendents uz vietu franču vienībā arī 2014.gadā.

Tomēr “Citroen” nav vienīgie, kas piedāvājuši Kubicam šādu iespēju – “Hyundai” kompānija, ka nākamajā sezonā atgriežas WRC, arī vēlas pārvilināt Kubicu pie sevis.

Aizkulisēs notiek intensīvi “Hyundai i20” modeļa testi, kompānijas vadība apmeklēs Vācijas ralliju šajā nedēļas nogalē, kur iespējamas tālākas pārrunas jautājumā par Kubicas varbūtējo pievienošanos “Hyundai”.

Kamēr runas par Roberta Kubicas iespējamo atgriešanos Formulā 1 pamazām ir apklusušas, piedāvājumi startiem citās sacīkšu sērijās poļu pilotam netrūksts. Iepriekš tika runāts par iespēju ar “Citroen” startēt WTCC čempionātā, bet paralēli joprojām reāls variants ir par startu DTM čempionātā ar “Mercedes”. Pats Kubica šobrīd ir koncentrējies tikai uz WRC un, spriežot pēc viņa komentāriem, rallijs Kubicam iet pie sirds.

1 KOMENTĀRS