Foto: Aldis Putniņš

“Renault” kompānija drīz varētu atgriezties Formulā 1 ar krietni plašāku lomu nekā šobrīd, kad franču “Renault Sport” ir veiksmīgs dzinēju piegādātājs četrām Formula 1 komandām.

“F1LV

Pēc ‘Singapūras skandāla’ “Renault” nolēma pamazām pamest Formulu 1 un tagad koncentrējas tikai uz dzinēju piegādi, tomēr šobrīd “Lotus” vienības boss Džerads Lopess ir sācis pārrunas, lai atgrieztu franču kompāniju nopietnākā statusā.

“Renault” ir dzinēju piegādāts čempionvienībai “Red Bull”, tomēr atpazīstamība franču motoru ražotājam nav augstākajā līmenī, jo kā komandas titulsponsors tiek minēts māsas uzņēmums “Infiniti”. Ar to mierā nav arī “Renault” un šajā gadījumā “Lotus” piedāvātu krietni lielāku atpazīstamību un faktiski tādejādi atkal kļūtu par “Renault” fabrikas komandu.

Turklāt “Renault” investīcijas un ciešāka sadarbība ar “Lotus” ievērojami stiprinātu arī komandas pozīcijas sarunās ar Kimi Raikonenu, kurš ir noraizējies par “Lotus” vienības finansu situāciju un potenciālu jaunajā dzinēju ēra.

“Mēs saproatam, ko Kimi gaida,” paziņoja Lopess. “Viņu interesē, kādas būs mūsu attiecības ar “Renault” nākamajā gadā. Finansu puse nav problēma, taču mēs diskutējam par iespējām izvērst krietni ciešāku sadarbību ar “Renault”.”

1 KOMENTĀRS