Ar ceturto Marka Markesa uzvaru pēc kārtas un piekto sezonā noslēdzies šīs sezonas MotoGP 11. Posms – Čehijas Grand Prix. Otrais palika Markesa komandas biedrs „Repsol Honda” komandā Danijs Pedrosa, kamēr trešais finiša līniju šķērsoja Horhe Lorenco no „Yamaha Factory Racing” komandas.

Ceturtais palika Lorenco komandas biedrs Valentīno Rosi, kurš gandrīz visu sacīksti cīnījās ar Alvāro Bautistu, kurš finišēja aiz Rosi, piektajā vietā. Sestais palika Stefans Bradls, kurš brauc „LCR Honda” komandā.

Sacīkstes startā Lorenco izdevās izcils starts un viņš sākot no piektās vietas izvirzījās vadībā, kamēr Pole position īpašniekam Kelam Kračlovam neizdevās starts un viņš atkrtita uz 4. vietu. Pirmajos apļos Lorenco ieguva minimālu pārsvaru pār Marku Markesu un Dani Pedrosu, kamēr viņiem aizmugurē Kračlovs cīnījās ar Bautistu un Rosi.

Septītajā sacīkstes aplī Krečlovs mēģināja ķert līderus, taču tas viss beidzās ar kritienu, taču viņš spēja piecelties, iedarbināt savu „Yamaha” motociklu un atgriezties trasē. Tikmēr Markess sāka tuvoties Lorenco. Turpmākajos apļos sekoja pāris apdzīšanas mēģinājumi no Markesa puses un beidzot 17. aplī Markesam izdevās apdzīt Lorenco, kurš gan nepadevās un pēc 2 apļiem atguva savu pozīciju. Ilgi gan Lorenco nenoturējās līderpozīcijā un jau nākamajā aplī pirmajā vietā atkal brauca Markess. Drīz vien Lorenco apdzina arī Markesa komandas biedrs Pedrosa, un tādā secībā arī pirmais trijnieks brauca līdz finišam. Tikmēr aizmugurē Bautista cīnījās ar Rosī, viņi arī vairākas reizes apmainījās pozīcijām, tomēr beigās Rosī izrādījās ātrāks. Finišā Krečlovs, kurš piedzīvoja kritienu, tika līdz 17 pozīcijai.

Mazākajās klasēs ātrākie izrādījās Mika Kalio (Moto2) no Somijas, un Luiss Saloms (Moto3) no Spānijas.

MotoGP kopvērtējumā tagad pirmais ir Markess, kuram ir 26 punktu pārsvars pār Pedrosu. Trešais ir Lorenco, kurš Markesam zaudē jau 44 punktus.