Foto: Ferrari

Felipe Masa ir brīdinājis “Ferrari”, ka Fernando Alonso un Kimi Raikonena sāncensība beigsies ar interešu sadursmi, ar kuru Maranello komanda netiks galā.

“F1LV

“Es labi zinu Fernando un arī Kimi gan trasē, gan ārpus tās,” Masa skaidroja intervijā Brazīlijas televīzijai. “Es viņus uzskatu par izciliem pilotiem, taču baidos, ka vienā komandā viņu intereses kādā brīdī nonāks konfliktā. Es teicu komandas vadībai, lai viņi elpo dziļi kamēr vēl var, jo nākamajā sezonā viņiem būs grūti uzlepot.”

Masa bija Raikonena komandas biedrs no 2007. līdz 2009.gadam, bet turpmākos četrus gadus startēja kopā ar Alonso. 2014.gadā pirmo reizi “Ferrari” sastāvā kopš 1953.gada startēs divi pasaules čempioni.

Mums ar Fernando bija ļoti labas attiecības un es domāju, ka viņš uzkata mani par vienu no saviem draugiem,” turpināja Masa. “Arī ar Kimi mēs esam labi draugi un šobrīd, kad neesam komandas biedri, satiekam vēl labāk.”

“Atlikušajos posmos es vairs nedarīšu neko Alonso labā,” Masa atzina, ka tagad jāparūpējas pašam par sevi. “Sākot jau no piektdienas treniņiem Singapūrā es strādāšu priekš sevis. Es darīšu visu, kas manos spēkos, atdošu sevi visu kartrā aplī. Ir pienācis laiks padomāt par sevi.”

Tiek ziņots, ka Felipe Masa ir galvenais pretendents uz vietu “Lotus” komandā, jo ņemot vērā nopietnās noteikumu izmaiņas 2014.gadā, vienībām būs vajadzīgi piloti ar lielu pieredzi. Turklāt, atšķirībā no otra pretendenta Niko Hilkenberga, Masam ir iespēja piesaistīt “Lotus” komandai ne tikai Brazīliešu sponsoru “Petrobras”, bet arī ievest vienībā savu menedžeri Nikolā Todu, kuram ir ļoti plaši sakari, kas noderētu Enstonas komandai.

1 KOMENTĀRS