Foto: GP2 Series

Singapūras trasē reizē ar Formula 1 čempionātu risinājās arī kārtējais GP2 posms.

“F1LV

Pēc uzvaras kvalifikācijā sestdien arī pirmajā sacīkstē uzvaru izcīnīja Džoilons Palmers, kurš cīņā par šo panākumu pārspēja savu “Carlin” komandas biedru Felipi Nasru, kurš ir viens no čempiona titula pretendentiem. Tostarp trešais finišēja Džeimss Kalādo, kurš Moncā piedalījās piektdienas treniņos “Force India” sastāvā.

Svētdien otrajā sacīkstē, kur pirmie astoņi startēja apgrieztā secībā, uzvaru izcīnīja Sebs Bērds (attēlā centrā) no “Russian Time” vienības. Britam tā bija piektā uzvara šogad un viņš saglabā cerības uz titulu, jo čempionāta līderis Fabio Leimers (attēlā pa labi) finišēja trešajā vietā. Leimeram pēc Singapūras posma ir 179 punkti, kamēr Bērdam jau 172, savukārt Nasra neveiksmīgā svētdienas sacīkste atstājusi viņu atstatus trešajā vietā ar 148 punktiem. Izšķirošais čempionāta posms notiks novembra sākumā Abu Dabi un risināsies kopā ar izšķirošo GP3 čempionāta posmu un kārtējo F1 Grand Prix posmu.

Tostarp jau pēc finiša GP2 otrajā sacīkstē notika Fabio Leimera un Aleksandra Rosi avārija, kas radās dēļ tā, ka GP2 sērijās ‘paddoks’ atrodas citā vietā, kamēr uz apbalvošanas ceremoniju Leimeram bija jādodas uz Formula 1 boksu teritoriju.