Foto: Aldis Putniņš

Brazīlijas presē parādījušās baumas, ka Rubenss Barikello varētu atgriezties Formula 1 čempionātā.

“F1LV

“O Estado de S.Paulo” avīze raksta, ka “Sauber” komanda nopietni izvērtē iespēju nolīgt Baikello kā jaunā krievu debitanta Sergeja Sirotkina komandas biedru 2014.gada sezonā, kad apjomīgās izmaiņas tehniskajos noteikumos liks komandam meklēt pieredzējušus pilotus. Tostarp Barikello aiz muguras stāv arī vairāki Brazīlijas sponsori.

Paralēli parādījusies informācija, ka 41 gadu vecais Barikello varētu atgriezties “Sauber” jau šī gada pēdējā posmā Interlagosā pirms noslēgt līgumu uz nākamo sezonu. Pats brazīlietis, kurš iepriekš startēja IndyCar sērijās, bet šogad ir Brazīlijas TV eksperts, šobrīd izvairās no komentāriem.

Uz jautājumu par iespējamo atgriešanos avīzes žurnālistam Barikello atbildējis ar īsziņas palīdzību: “Kas zina…”. Tostarp arī Bernijs Eklstons izteicies, ka Barikello atgriešanās iespēja ir “pietiekami laba”, jo nevar aizmirst, ka Brazīlijas tirugus ir ārkārtīgi svarīgs Formula 1 čempionātam un līdz ar Felipes Masas neskaidro situāciju pēkšņi palielinājušās arī Rubensa Barikello iespējas atgriezties.

1 KOMENTĀRS

  1. Skumji, ka tādai vēsturiski spēcīgai F1 nācijai tagad jābalsta savas vienīgās cerības uz šādiem ilgmūžīgajiem lūzeriem, kā Masa vai Barikello. Ok, Barikello vēl savas karjeras sākumā Jordan sastāvā bija daudzsološa uzlecošā zvaigzne, taču aizsēdēšanās vidusmēra komandās visu sagrāva. Par Masu kārtējo reizi neizteikšos… Kas nav saprotams, tad tā ir Brazīlijas sponsoru politika – tā vietā, lai atbalstītu kādu no jaunajiem talantiem, uztaisītu nākamo Fitipaldi, Pikē vai Sennu, vērojama iestagnējusi krāmēšanās ap neveiksmīgiem veterāniem.