Foto: Caterham

Vitālijs Petrovs esot nodrošinājis iespaidīgu budžetu, lai vairotu savas iespējas atgriezties Formulā 1 2014.gadā. Sergejs Sitorkins turpina gatavoties debijai Formulā 1.

“F1LV

Petrovs savācis iespaidīgu summu 25 miljonus Eiro

Vitālijs Petrovs jau nākamajā sezonā varētu atgriezties Formula 1 sastāvā maksas pilota lomā. Bijusī Petrova menedžere Oksana Kosačenko ir paziņojusi, ka Petrovam izdevies nodrošināt visai iespaidīgu summu no saviem sponsoriem – 25 miljonu Eiro, ar ko vajadzētu pietikt, lai garantētu sev vietu kādā no F1 mazākajām komandām 2014.gada sezonā, kad F1 kalendārā debitēs arī Krievijas GP izcīņa. Kā reālākais no variantiem Petrova karjeras turpināšanai Formulā 1 tiek uzskatīta “Marussia” komanda, kas startē ar Krievijas licenci.

“Es domāju, ka Oksana vienmēr zina labāk par visiem, kas notiek jebkurā no projektiem,” Petrovs sarkastiski komentēja Kosačenko vārdus. “Es pagaidām neko nekomentēšu šajā sakarā. Mēs zinām, ka vairākas komandas meklē papildus līdzekļus, tāpēc tādiem pilotiem, kas var palīdzēt šajā jomā, šobrīd ir labas iespējas.”

Foto: I.S.R. RacingSirotkinam testi ar ‘Ferrari F60’

Tostarp debijai Formulā 1 turpina gatavoties cits krievu pilots Sergejs Sirotkins, kuram ir plānoti testi ar četrus gadus vecu “Ferrari” modeli, lai iegūtu F1 čempionātam nepieciešamo superlicenci. Iepriekšējā nedēļā Sirotkins ar “Sauber” veica demonstrācijas braucienus Sočos – 700 metrus garajā asfalta posmā, kas jau ir pabeigts topošajā trasē. Tagad viņam priekšā testi “Ferrari” privātajā testu trasē Fiorāno.

“Tā ir nepieciešama formalitāte, lai “Sauber” komanda varētu oficiāli pieteikt mani uz 2014.gada sezonu,” paskaidroja Sirotkins. “Man ir paredzēti divu dienu testi, kuros jāveic 300 km pieklājīgā tempā.”

Tiek ziņots, ka Sirotkins testos 7. un 10.oktobrī izmantos 2009.gada “Ferrari” modeli F60, ar kuru pirms četriem gadiem sacīkstēs startēja Kimi Raikonens un Felipe Masa.

Vairāk par Sergeju Sirotkinu varēsiet lasīt nedēļas nogalē gaidāmajā F1LV E-Žurnāla numurā.

1 KOMENTĀRS