Foto: Viesturs Saukāns

“RallycrossRX” Super1600 klases čempions Reinis Nitišs ticis pie testiem ar SuperCar, ziņo autosport.com.

“F1LV

Balvā par savu izcīnīto čempiona titulu testus ar “Marklund Motorsport” komandas sagatavoto “VW Polo R Supercar” saņēma gan Nitišs, gan TouringCar klases čempions Dereks Tohils. Testi risinājās Zviedrijā “Kinnekulle-Ring” trasē, kur abi piloti veica pa 16 apļiem. Klāt bija arī “Marklund Motorsport” komandas pilots Antons Marklunds.

“Sākumā nebija viegli izprast Supercar, taču sajūtas bija ļoti labas un mašīna ir lieliska,” komentēja Nitišs, kura mērķis nākamajā sezonā ir iekļūt Supercar klasē. “Ar katru apli es jutos labāk un labāk. Supercar klases auto ir ļoti ātrs un viss notiek daudz ātrāk nekā esmu pieradis Super1600 klasē, tomēr Polo bija lielisks – labākā mašīna, ar kādu esmu braucis. Es ļoti smagi strādāju, lai iegūtu budžetu Pasaules čempionātam uz nākamo sezonu, tāpēc šie testi, kur varēju sevi pierādīt Supercar, nāca tieši laikā.”

1 KOMENTĀRS

  1. Pa lielam ņemot tā ir īstā RX mašīna. Ar tādām brauc ERC, GRC, X-Games un visur citur, kur organizē rallijkrosu. Jauda līdz 600zs, hvz cik griezes moments, uzrāviens 3.sek līdz simtam. Arī Lēbs ar tādu ir braucis.