Rush posteris

“Rush” tiks rādīta arī Latvijā – pirmizrāde paredzēta 29.novembrī.

Labs nāk ar gaidīšanu un esam sagaidījuši oficiālu “Latvian Theatrical Distribution” apstiprinājumu filmas “Rush” demonstrēšanai Latvijā. Lai gan līdz pašai filmai mums vēl jāpaciešas – pirmizrādes paredzētas 29.novembrī.

Datums tiešām izrādījies veiksmīgs un, iespējams, veiksmīgāks kā citur Eiropā, kur pirmizrādes notika jau septembrī un oktorbī, jo 24.nomebrī Brazīlijā tiek noslēgta Formula 1 sezona un filmas pirmizrāde pēc pāris dienām ir kā saldais ēdiens F1 līdzjutējiem. Dažiem tas būs kā papildus prieks par izdevušos sezonu, citiem lielisks mierinājums, jo ne visi būs sajūsmā par Sebastjana Fetela ceturto titulu.

Runājot par pašu “Rush” filmu, tad regulārie F1LV Bloga lasītāji noteikti jau ir intomēti ap ko un par ko lieta grozās. Pārējiem varu ieteikt šo arhīvu, kur apkopoti mūsu iepriekšējie “Rush” raksti, publicēti filmas tīzeri, kā arī lasītāji jau izteikuši komentāros savas domas.

Tostarp šobrīd attīstam ideju kopā ar filmas izplatītājiem organizēt īpašu seansu F1LV Bloga lasītājiem un Formula 1 līdzjutējiem. Šī seansa ietvaros varētu pirms/pēc filmas paredzēt arī socializēšanos un diskusijas, tomēr konkrētāk par to visu ziņosim laika gaitā.

1 KOMENTĀRS