“Red Bull” pilots Marks Vēbers, kurš sezonas izskaņā pabeigs F1 pilota karjeru, pirmos testus ar “Porsche” Lemānas prototipu aizvadīs nākamā gada janvārī Bahreinā.

Vēbers vasarā paziņoja par aiziešanu no F1 čempionāta un pievienošanos “Porsche” komandai, ka nākamajā sezonā plāno startēt WEC čempionātā un līdz ar to arī slavenājā Lemānas 24 stundu sacīkstē. Vācu autoražotāja prototips, kas būs benzīna-elektrodzinēja hibrīds, jau sācis testus dažādās Eiropas trasēs, tomēr Vēbers dēļ līguma ar “Red Bull” projektam reāli varēs pievienoties pēc Jaunā gada.

“Porsche” jau aizvadīja testus ar savu LMP1 prototipu Lauzicā, Maņikūrā un Aragonā, kā arī paralēli savā testu trasē. Vēl šogad ir plānoti testi Moncā, Pola Rikāra trasē un Algarvē, sauvkārt nākamajā gadā janvāra vidū testi atsāksies Bahreinā, kur piedalīsies arī Vēbers.

Bez Marka Vēbera “Porsche” pilotu sastāvu veido divi pieredzējuši kompānijas sacīkšu braucēji Timo Bernhards un Romēns Dimā, kamēr kopā ar Vēberu projektam pievienojās arī šveicietis Nīls Janni, kurš iepriekš bija “Sauber” rezervists un jau ir startējis Lemānā “Rebellion” sastāvā. Vēl potenciālo pilotu sarakstā ir Marks Lībs un jaunzēlandietis Brendons Hartlejs, kuram arī Lemānas pieredze un savulaik viņš ir bijis “Red Bull” rezervists. Tāpat tiek izskatīta Nika Haidfelda kandidatūra – vācietis pēc F1 arī karjeru turpināja Lemānas sacīkstēs.

1 KOMENTĀRS