“Mercedes” boss Ross Brauns ir atzinis, ka sezonas izskaņā varētu doties pelnītā atpūtā, tomēr neizslēdz iespēju pievienoties jaunam projektam, ziņo “Mirror”.

“Mercedes” F1 komandas direktors Nikijs Lauda paziņoja, ka 58 gadus vecā konstruktora Rosa Brauna iespējas palikt Braklejas komandā ir “50/50″. Tuklāt “Mercedes” esot jau piekrituši Brauna prasībai nodrošināt viņam komandas vadītāja statusu neskatoties uz to, ka nākamjā sezonā pilnvērtēigi varēs sākt strādāt Padijs Lavs, kurš atnāca no “McLaren” komandas.

Pagaidām lēmums nav pieņemts un pēc sarunām Japānas GP laikā, lēmums jāpieņem Rosam Braunam, atzina Nikijs Lauda.

“Iepriekš komandā mums bija nelielas problēmas, tomēr tas ir atrisināts,” paziņoja Lauda. “Esam vienojušies par pienākumu sadali starp viņu un Padiju Lavu. Viņš (Brauns) paliek Nr.1 komandā. Esmu ļoti centies pierunāt viņu palikt un vēlos, lai viņš paliek. Mēs par to runāsim atkārtoti pēc sezonas beigām.”

Pats Ross Brauns nav izslēdzis pēc sezonas doties pensijā, tomēr nesaka nē arī jaunam projektam. Jau ilgāku laiku tiek runāts par iespējām karjeru turpināt “McLaren” vai “Williams” komandās. Nevar aizmirst, ka “Honda” kompānija, kas 2015.gadā kļūs par “McLaren” dzinēju piegādātāju, neslēpj savu vēlmi nolīgt Rosu Braunu un Fernando Alonso.

Nevar aizmirst, ka modernajā Formula 1 ērā Ross Brauns ir viens no panākumiem bagātākiem konstruktoriem un tikai Adrians Ņūvejs var ar viņu sacensties. Brauna kontā ir 100 Grand Prix uzvaras, kā arī 16 pilotu tituli un Konstruktoru kausi. Pirms 2009.gada sezonas Brauns kopā Niku Fraju par 1 sterliņu mārciņu nopirka “Honda” komandu un ar Džensonu Batonu izcīnīja čempiona titulu, bet vēlāk komandu pārdeva “Mercedes” kompānijai, uz šī darījuma iegūstot vairāk kā 100 miljonus sterliņu mārciņu.