Pastors MaldonadoPastors Maldonado gatavojas pamest “Williams” komandu, lai atdotu savu vietu Gido van der Gardem, savukārt “Lotus” komanda beidzot ir tikusi pie investoriem un tuvāko dienu laikā paziņos par līgumu ar Niko Hilkenbergu. Tikmēr “McLaren” vienība 2015. gadā vēlas papildināties ar Fernando Alonso.

Brazīlijas laikraksts “O Estado de S.Paulo” vēsta, ka Pastors Maldonado, pēc ļoti neveiksmīgi aizvadītās sezonas, ārkārtīgi vēlas pamest “Williams” un pievienoties citai komandai, kas varētu viņam nodrošināt iespēju cīnīties par augstākām vietām. Tomēr problēma ir sponsors, jo PDVSA ir spēkā esošs līgums ar “Williams” līdz 2015. gadam, ko diez vai izdosies lauzt. Tomēr Maldonado cer pāreju uz citu komandu veikt jau pirms 2014. gada F1 sezonas.

Par viņa aizvietotāju varētu kļūt neviens cits kā Gido van der Garde, kurš šogad aizvada debijas sezonu “Caterham” sastāvā. Van der Garde šogad salaulājās ar holandiešu biznesmeņa un miljardiera Marsela Bekhorna meitu Denīzi. Tieši Bekhorns gatavojas iegādāties 15% komandas akciju, kas šobrīd vēl pieder Toto Vulfam. Vulfs un Bekhorns esot labi pazīstami, taču darījums netikšot veikts tikai tāpēc, lai iebīdītu Van der Gardi “Williams” komandā, bet vispirms jau biznesa interešu vārdā.

Savukārt vācu “Bild” šodien raksta, ka “Lotus” komandu beidzot iegādājusies investoru grupa, kas sevi nodēvējusi par “Quantum”. Pārdodot 35% no komandas akcijām, “Lotus” tikuši pie 200 miljonus eiro liela budžeta 2014. gadam, kā arī iespējas noalgot 26 gadus veco vācu braucēju Niko Hilkenbergu. Līgums ar sportistu tikšot parakstīts jau tuvāko dienu laikā.

Visbeidzot, “McLaren” komanda ir noslēgusi līgumu ar “Red Bull” galveno aerodinamikas speciālistu Peteru Prodromou, kurš ir Adriana Ņūvija tiešais palīgs. Tiesa, pie sava jaunā darbinieka komanda visticamāk tiks tikai 2015. gadā, kad Prodromou beigsies līgums ar “Red Bull”. Tieši 2015. gadā tiks sākta sadarbība arī ar motoru piegādātājiem “Honda”, kas ļoti vēlas komandā redzēt kā pilotu braucam Fernando Alonso. “McLaren” komanda jau atzinusi, ka spāņa aiziešana 2007. gadā bijusi kļūda, lai gan noliedz, ka jau runātu ar Alonso par iespējamo atgriešanos britu vienībā.

1 KOMENTĀRS

  1. Nez kur tad Maldonado domā likties. Tas jau zirgam skaidrs, ka top4 komandās vieta aizņemta. Sauber? FI? Nez vai tas būtu baigais uzlabojums pēc Williams. Ok, Sauber ir pielikuši šosezon, bet vai viņiem vajag tādu Maldonado? Šitas drīzāk izskatās pēc atvadām no F1, kaut gan vismaz es kaut kādu potenciālu saskatu viņā.