Kimi RaikonensKimi Raikonens norāda, ka viņa motivācija uzvarēt sacīkstēs nav kļuvusi mazāka, kamēr somu F1 pilota pēdējā laikā novēroto ātruma zudumu “Lotus” komanda izskaidro ar izmaiņām riepās.

Septembrī Raikonens paziņoja, ka sezonas beigās pametīs “Lotus”, lai nākamgad startētu “Ferrari” komandā. Tomēr šis laiks arī sakrīt ar Raikonena rezultātu pasliktināšanos. Vai viņam trūkst motivācijas?

“Domāju, ka motivācija nemainās – tā ir tāda pati kā gada sākumā,” viņš saka. “Fakts, ka gatavojos nomainīt komandas neizmaina manu motivācijas līmeni. Neesmu ieinteresēts braukt tāpat vien, necīnoties. Es joprojām gribu šogad izcīnīt uzvaras. Vienmēr gribu visu izdarīt labi. Tas, kas notiks nākošgad, šobrīd mani neinteresē.”

Lai gan pēdējo piecu sacīkšu laikā Raikonens ir guvis divus pjedestālus, divās sacīkstēs viņš punktus nav guvis un nereti soms atrodas aiz Romēna Grožāna. Komanda uzskata, ka Raikonena sniegumu ir ietekmējušas riepas, kuru sastāvā uz posmu Ungārijā tika veiktas izmaiņas.

“Viņam nepatīk priekšējās riepas,” skaidro komandas trases inženieris Alans Permanē. “Viņam nepatīk kā tās griežas līkumos. Kustība nav pietiekami asa, kā viņam patiktu. Tomēr, ja mēs centos to izmainīt, tas nāktu par sliktu aizmugurējām riepām.”

1 KOMENTĀRS