Foto: CD

Sebastjana Lēba pensijā došanās laiks manāmi nepaiet vinmuļā ikdienā – francūzis ne tikai piedalās dažādos autosporta projektos, bet arī izklaidējas uz diviem riteņiem un pat plāno piedalīties motošosejas sacensībās.

Foto: CDŠī gada 30.novembrī Pola Rikāra trasē Lēbs startēs “Scorpion Masters” motošosejas sacīkstēs. Jau gada sākumā viņš izmēģināja sava tautieša Luisa Rosa Moto2 klases motociklu (attēlā augšā), bet gaidāmajās sacīkstēs izmantos KTM spēkratus. Tieši daudzskaitlī, jo “Scorpion Masters” kausa izcīņa notiek četrās disciplīnās: supermoto sacīkstē Lēbs izmantos KTM 450 EXC, endūro tas būs KTM 250 EXC, ātruma pārbaudē KTM RC8, bet triālam modelis vēl nav zināms.

“Man patīk motocikli un tā ir lieliska pārmaiņa no četriem riteņiem,” savu lēmumu skaidroja Lēbs. “Turklāt tā būs mana pirmā iespēja atkal piedalīties moto sacīkstēs kopš 1990.gada, kad es startēju mopēdu sacīkstēs.”

Pēc savas oficiālās rallija karjeras beigām Sebastjans Lēbs izmēģināja arī drifta auto – šoreiz gan promo pasākuma laikā, kas izvērtās kā izklaide, kurā piedalījās arī Marks Vēbers, Deivids Kulthards, Karloss Sainzs un leģendas Hainss Kinigārdners, Raimunds Baumšlāgers.